Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. februára 2017 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Diabolské hry

BRATISLAVA 1. februára 2017 – Diabolské hry je druhá kniha s detektívkou Kim Stonovou. Mrazivý príbeh s množstvom prekvapení, zvráteností a nebezpečných momentov. Skvelá detektívka, ktorá vám vlezie pod kožu.

Keď nájdu zohavené a na smrť dobodané telo násilného zločinca, povolajú na miesto činu detektívku Kim Stonovú a jej tím, aby prípad čo najrýchlejšie vyriešili. Pri vyšetrovaní tohto brutálneho činu čoskoro zistia, že nejde o obyčajnú vraždu, ale o čosi oveľa vážnejšie a oveľa
zlovestnejšie.
Prípad naberá na obrátkach, doslova každý deň sa vynárajú nové, mimoriadne znepokojujúce fakty. Podivuhodná hra sa začína a Kim musí čeliť nemilosrdnému protivníkovi, ktorý sa zabáva vlastnými zvrátenými pokusmi. Zdá sa, že nebezpečný psychopat ju vytrvalo sleduje a pozná všetky jej slabé miesta, a tak každý jej krok môže byť posledný. Začína tušiť, že niečo bude v neporiadku aj s ľuďmi, o ktorých by to nepredpokladala. Lenže zatiaľ nemá v rukách žiadne dôkazy…

Vypočujte si AUDIO úryvok.
Z knihy číta Boris Farkaš:
https://soundcloud.com/buxsk/citanie-z-knihy-diabolske-hry-angela-marsonsova

Ľudia ako my nie sú schopní pochopiť motívy psychopatov a ospravedlniť ich. Takto sa im darí ukrývať sa.
Presne na to sa psychopati spoliehajú.
Je bez svedomia. Nemá ho v genetickej výbave. Takí ľudia nie sú schopní cítiť záujem či lásku voči iným živým bytostiam. Prekvapivo tvoria až štyri percentá populácie. Často bývajú veľmi charizmatickí, sexi, zábavní a na pohľad šarmantní, čo im umožňuje zvádzať svoje okolie.
Aj o tom sú Diabolské hry.

Kim kývla hlavou na kladivo. „Všetci odstúpte.“
Dve ťuknutia a okno bolo rozmlátené. Sedadlo šoféra bolo plné krištáľových črepín.
Hammond siahol dovnútra rukou a otvoril dvere. Strhol obal z riadiacej tyče, za pár sekúnd prepojil drôtiky a prebral auto k životu.
Pozrel sa na Kim. Prikývla, a tak stlačil tlačidlo.
Kapota kufra sa otvorila.
Kim hľadela do očí vystrašeného malého dievčatka. Jeho telíčko sa chvelo od strachu, schúlené na špinavom dne kufra.
Kim si zhlboka vydýchla. Malá bola vystrašená, ale živá. To nebolo až také zlé.

Angela Marsonsová je britská autorka. Literárnu dráhu začínala písaním poviedok a účasťou na rôznych súťažiach. Napísala a vlastným nákladom vydala dva spoločenské romány (My Name Is, The Middle Child), potom sa začala venovať kriminálnemu žánru. Prvé dva trilery s ústrednou postavou detektívky Kim Stonovej Tichý výkrik a Diabolské hry zaznamenali fenomenálny úspech: predalo sa z nich vyše milióna výtlačkov. Obidva romány sa dlhodobo držia na popredných priečkach medzinárodných rebríčkov bestsellerov. Angela je jednou z najčítanejších autoriek kriminálnych románov súčasnosti.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Práve ťa predali. Odteraz im patríš! Odplata bude krvavá

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.