Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87042_young beautiful girl laying on the daisy flowers field outdoor portrait small 676x555.jpg
19. februára 2018 PR správyZdravieZdravý život od PRservis.skSITA Diskusia()

Deväť bylín, ktoré naštartujú telo i dušu

BRATISLAVA 19. februára 2018 – Mať stále dosť energie, dobre sa cítiť a ešte pri tom aj skvele vyzerať. Kto z nás by si nedal povedať? Začnite tým, že svoje telo poriadne naštartujete. Práve teraz je ideálny čas dobiť baterky a dostať sa späť do fyzickej aj psychickej pohody. Zapamätajte si týchto deväť bylín, ktoré sa podieľajú na šetrnej detoxikácii organizmu. Získajte späť svoju vitalitu.

Ruman rímsky

Tajomstvo rumančeka poznali už naše babičky, ktoré z neho varili čaj aj pripravovali obklady. Aj dnes je jednou z najobľúbenejších bylín, ktoré sa používajú predovšetkým vďaka svojmu priaznivému vplyvu na trávenie.

Pestrec mariánsky

Balzam pre našu pečeň. Pestrec je jednou z najlepších ciest, ako prírodnou cestou podporiť pečeň a jej celkovú regeneráciu. Je veľmi dôležitý práve pre zachovanie detoxikačných funkcií pečene a jej ochrany pred pôsobením voľných radikálov. Tento antioxidant podporuje trávenie aj detoxikáciu organizmu.

Púpava lekárska

Zo školských herbárov ju tiež poznáme aj ako mlieč či májik. Táto rastlina je nielen peknou ozdobou do vlasov, má tiež blahodarný účinok na činnosť pečene a pôsobí močopudne. Pomáha tak z tela vyplavovať nečistoty a tým prispieva k detoxikácii, priaznivo pôsobí na zdravie močových ciest aj na trávenie. Ukrýva v sebe aj veľa vitamínov a minerálov.

Pýr plazivý

Nenápadná rastlina, ktorá v detoxikačnej kúre určite nesmie chýbať. Pôsobí močopudne a šetrne tak pracuje na odvodnení organizmu a podporuje tak aj dolné močové cesty. Okrem iného pozitívne ovplyvňuje tvorbu opuchov.

Pŕhľava dvojdomá

Príjemného pohladenia sa od nej nedočkáme, ale jej umenie vnútri organizmu je zásadné. Podporuje schopnosť pečene prečisťovať krv a napomáha telu zbavovať sa prebytočnej vody či iných škodlivých látok. Žihľava má dobrý vplyv na funkciu pečene, ktorá je dôležitá pre trávenie tučnejších jedál. Tých by sme sa mali síce vyvarovať, ale malé neresti k životu patria.

Listy brezy previsnutej

Možno obyčajná breza, ale s listami neobyčajných vlastností. Majú silný močopudný účinok a odstraňujú z tela škodlivé toxíny, kyselinu močovú aj prebytočnú vodu. Breza prečisťuje obličky a pomáha tiež našim kĺbom. Okrem iného pôsobí priaznivo aj na tráviaci systém.

Juka

Už Indiáni verili v jej výnimočné detoxikačné schopnosti. Juka v tele funguje ako prírodná čistička. Dokáže rozriediť toxické látky a sedimenty, ktoré sa v našom tele usadili, a tým prispieva k ich pozvoľnému odstráneniu z tela. Indiáni verili, že keď máme čisté telo, máme čistú i myseľ.

Chlorela

Táto zelená sladkovodná riasa pomáha nášmu telu pri odstraňovaní ťažkých kovov. Podporuje tak správne fungovanie orgánov s významnou detoxikačnou funkciou – žlčník, pečeň, obličky. Je silným antioxidantom, bráni naše bunky pred nepriaznivým oxidatívnym stresom, podporuje tiež metabolizmus a trávenie. Telo ju víta tiež vďaka zástupu vitamínov a minerálov, ktoré obsahuje.

Zelený jačmeň

Toto skvelé prírodné tonikum je bohaté na aktívne enzýmy, vitamíny, minerály, stopové prvky, aminokyseliny i jedinečnú látku – chlorofyl, ktorý ešte zo školy poznáme ako prírodné zelené farbivo, vďaka ktorému je možná fotosyntéza. Aj náš organizmus ho ocení.

Tip pre reštart

Doprajte svojmu telu reštart. Detoxikovaný organizmus je plný vitality a životnej sily. Nekupujte desiatky prípravkov, z ktorých každý podporí inú časť vášho organizmu. Doprajte si 14 dennú očistnú kúru s výživovým doplnkom DetoxElixeerMAX, ktorý kombinuje účinky deviatich starostlivo vybraných bylín. Tie prispievajú k prirodzenej detoxikačnej funkcii našich orgánov. Očistite svoje telo a prebuďte tak jeho prirodzenú vitalitu.

Odporúčaná cena (42 tabliet) 9,99 €.

Viac informácií nájdete na https://www.klubzdravia.sk/produkty/detoxelixeer-max_1609.aspx

K téme

Cenu SYGA 2024 vyhrali stredoškolskí študenti s projektom simulácie technologického procesu finalizácie pneumatík Slovensko má problém s obezitou, upozorňuje na to aj Kaufland

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.