Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87044_young woman her face upward enjoying the sun _000003781332_small 676x450.jpg
19. februára 2018 PR správyZdravieZdravý život od PRservis.skSITA Diskusia()

Detox nemusí znamenať odriekanie a hlad, tento rok si ho užite

BRATISLAVA 19. februára 2018 – Bojujete s únavou, malátnosťou a pociťujete nedostatok energie? Vaše telo pravdepodobne potrebuje detox. Len málokto o ňom nepočul a pre mnohých z nás je synonymom odriekania a tak trochu nevyhnutným zlom, ktoré radi odkladáme. Detox však neznamená hlad. Môžete si ho užívať a pozdvihnúť ho na relax! Našťastie máme prírodu a bylinky, ktoré sú v priebehu očisty skvelými spoločníkmi. Vďaka moderným postupom, tradíciám a výskumom môžete dnes už s jedným prehltnutím dopriať svojmu telu silu deviatich bylín a reštart, ktorý organizmus ocení.

Ak by sme žili v dokonalých podmienkach, naše telo by sa dokázalo detoxikovať samo. Ak všetko funguje tak ako má, pečeň pracuje ako neunaviteľný filter. Neutralizuje a súčasne pomáha odvádzať 99 % toxínov a škodlivín z krvi. V dnešnej dobe so znečisteným vzduchom, s prítomnosťou pesticídov v potravinách, s veľkým množstvom environmentálneho znečistenia a všadeprítomnými chemikáliami je pečeň vystavená veľkej záťaži. Nedokáže odvádzať nečistoty efektívne. Rovnako tak sú nadmerne zaťažené aj iné orgány dôležité pre prirodzené čistenie nášho organizmu, napr. pľúca, obličky atď. Na rad preto prichádza očista, ktorá dokáže telu pomôcť. Štrnásťdňová detox kúra podporuje detoxikáciu tela a naštartuje ho správnym smerom. S očistou na nič nečakajte, únava vám určite napovie, že začať by ste mali práve teraz. A pozor, rozhodne nie je potrebné utrpenie, spojte si očistu s relaxom.

Impulz z prírody

Správnymi impulzmi pre unavené telo môžu byť silné bylinné extrakty. Tie pomáhajú detoxikovať organizmus a prispievajú tak k zlepšeniu jeho stavu. Chcete znovu pocítiť, ako funguje telo bez škodlivín, ktoré ho spomaľujú, unavujú a deprimujú? Organizmus bez nahromadených toxických látok je prirodzene plný energie. Využite moc deviatich bylín, ktoré vás podporia pri reštarte.

Púpava, ktorá sa tradične používa ako pečeňové tonikum, prispieva k stimulácii trávenia a rovnako ako pýr plazivý podporuje očistu tela a zdravie močových ciest. Rumanček podporí trávenie a o správnu funkciu pečene, ktorá je pre detoxikáciu tela nevyhnutná, sa postará pestrec mariánsky. Pŕhľava napomáha zbavovať telo prebytočnej vody a juka (zázrak Indiánov) rozriedi toxíny a škodliviny a napomáha ich odviesť z tela von. Podobne ako dobre známa breza previsnutá, ktorá svojimi silnými močopudnými vlastnosťami prispieva k prečisteniu. V dnešnej dobe veľmi obľúbená chlorela pomáha odstrániť ťažké kovy z tela a priaznivo tak ovplyvňuje funkciu žlčníka, pečene a obličiek. Zelený jačmeň je silný antioxidant. Sila týchto bylín je pre vás ukrytá vo výživovom doplnku  DetoxElixeerMAX,, ktorý obsahuje ich výťažky a je počas očisty nevyhnutným  pomocníkom.

Detox ako relax

Len málokomu sa pri slove detox vybaví nadšenie a niečo príjemné. Skúste to inak, zvoľnite a relaxujte. Postačia iba dva týždne s iným režimom a malým pomocníkom – výživovým doplnkom DetoxElixeerMAX, tabletami s unikátnym bylinným zložením, ktoré podporia prirodzenú očistu tela. Nehladujte, ale z jedálneho lístka vyraďte ťažké a vyprážané jedlá. Nezabúdajte dostatočne piť. Choďte skoro spať a prebúdzajte sa s ružovými líčkami. Počas týchto 14 dní odložte aspoň niektoré povinnosti na vedľajšiu koľaj a začnite sa venovať naozaj sebe. Zájdite si na masáž a nezabudnite na pohyb – stimuluje lymfatický tok, krvný obeh, dýchanie a zároveň podporuje potenie, vďaka ktorému sa škodliviny z tela odvádzajú rýchlejšie.

Naštartujte svoje telo a pripravte sa na ďalšie krásne dni.

Viac informácií nájdete na https://www.klubzdravia.sk/produkty/detoxelixeer-max_1609.aspx

K téme

Až 75 % opýtaných v nedávnom prieskume by chcelo lepšie spať, ale iba 36 % pre to niečo robí Extrémy pri očiste tela nepomáhajú. Účinná je zmena návykov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.