Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Logo bratislava 1.jpg
Foto: EFIB
14. novembra 2019 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Deň otvorených dverí v Medzinárodnej Francúzskej škole v Bratislave 21. November 2019

14.11.2019 – Medzinárodná Francúzska škola v Bratislave – EFIB, ktorá sa nachádza na ulici M.C. Sklodowskej 1 v Petržalke, srdečne pozýva rodičov s deťmi pri príležitosti Dňa otvorených dverí, ktorý sa bude konať vo štvrtok 21 novemba 2019 v čase od 9h00 do 11h00 a poobede od 15h30 do 18h00. Práve pri tejto príležitosti si budete môcť prezrieť priestory školy a oboznámiť sa aj so školským programom.

Medzinárodná Francúzska škola v Bratislave bola založená v roku 2003 a od roku 2014 sídli na jej súčasnej adrese. Škola je akreditovaná MŠVVaŠ SR, ako aj Ministerstvom národného vzdelávania a mládeže Francúzska.

Vzhľadom k tomu, že EFIB patrí do siete AEFE /Agentúra pre francúzske vzdelávanie v zahraničí/, žiaci školy môžu profitovať počas celého štúdia zo spolupráce s hostiteľskou krajinou, ako aj so zahraničím /výlety, výmenné pobyty, účasť na rôznych športových a kultúrnych podujatiach…/. V ktoromkoľvek okamihu štúdia, žiaci EFIB majú možnosť pokračovať v ich vzdelávacom procese v 500 školských zariadeniach po celom svete alebo vo Francúzsku.

V súčastnosti má EFIB viac ako 330 žiakov a ponúka kompletný školský program od materskej školy /od 3 rokov/ až po maturitu. Možnosť výučby 5 cudzích jazykov /francúzsky, slovenský, anglický, nemecký a španielský/ je veľkým prínosom. Stále viac a viac rodín zveruje vzdelávanie svojich detí EFIB, čoho dôkazom je aj to, že v priebehu 5 rokov sa zdvojnásobil počet žiakov. EFIB je uznaná ako jediná Medzinárodná francúzsko–slovenská škola svojho druhu.

Inzercia

K téme

Deň otvorených dverí v Medzinárodnej Francúzskej škole v Bratislave

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.