Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. apríla 2013 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Deň otvorených dverí na Očnej klinike NeoVízia

BRATISLAVA 8. apríla – Nechajte si bezplatne vyšetriť zrak, konzultujte s lekármi všetky očné problémy, prezrite si priestory očnej kliniky vrátane operačných sál s najnovšími technologickými novinkami. To všetko počas Dňa otvorených dverí v NeoVízii už tento utorok (9.4.2013) od 14.00 – 18.00.

Kedy ste boli naposledy u očného lekára? Viete, že väčšina očných diagnóz nemá v počiatočnom štádiu žiadne príznaky?

„Ľudia si často myslia, že jediným ochorením oka je nutnosť nosenia okuliarov. Oko však postihuje množstvo iných ochorení, ktoré v počiatočnej fáze nesprevádzajú žiadne príznaky – začervenanie, bolesť, zhoršovanie videnia. Pacient si ich nemá šancu všimnúť, zbadá ich až v pokročilejšom štádiu, kedy je už liečba zložitá,“ upozorňuje primár Očnej kliniky NeoVízia, MUDr. Radovan Piovarči. Očná preventívna prehliadka odhalí najčastejšie refrakčné chyby oka (krátkozrakosť, ďalekozrakosť, astigmatizmus), sivý a zelený zákal. U dvadsiatnikov a tridsiatnikov stále častejšie aj keratokonus – degeneratívne ochorenie rohovky. Detailné očné vyšetrenie. Očné preventívne prehliadky však dokážu diagnostikovať aj iné skryté ochorenia, ktoré sa ako prvé prejavia na oku.

„Komplexnéočnévyšetrenie neraz odhalí nádory mozgu (napr. nádor hypofýzy), vnútroočné nádory, niektoré druhy leukémie, infekčné ochorenia typu boreliózia či toxoplazmóza či pásový opar. Tiež autoimunitné ochorenia, ktoré postihujú ako prvé oko, neskôr obličky, srdce, kožu, pohlavné orgány. V niektorých prípadoch vyšetrenia odhalia aj vírus HIV,“ dodáva MUDr. Piovarči.

Nechajte si bezplatne vyšetriť zrak a konzultujte všetko o očiach s lekármi NeoVízie. Chcete podstúpiť laserovú či vnútroočnú operáciu dioptrií, škúlenia, sivého zákalu či iného očného problému? Využite jedinečnú možnosť konzultovať svoje otázky celé utorkové popoludnie bezplatne.

Navštívte NeoVíziu počas Dňa otvorených dverí v utorok 9. apríla 2013 medzi 14.00 – 18.00.

Čaká vás:
• bezplatný očný skríning
• bezplatné očné konzultácie s lekármi a chirurgmi NeoVízie
• prehliadka vyšetrovní a operačných sál
• darček pre každého návštevníka
• losovanie o poukážky na zľavu na zákrok podľa vlastného výberu

NÁVŠTEVU OČNÉHO LEKÁRA NEODKLADAJTE, KEĎ
– spozorujete akútny stav, ktorý vznikol bez zjavného podnetu
– pocítite bolesť, začervenanie či zhoršené videnie bez toho, aby ich zavinilo napríklad cudzie teleso v oku či zápal spojiviek z prechladnutia
– vždy pri chronických neustupujúcich ťažkostiach, ktoré sa nezlepšujú ale majú tendenciu postupne sa zhoršovať
– raz ročne v rámci preventívnej očnej prehliadky

Očná klinika NeoVízia Bratislava
Budova NsP Medissimo, Tematínska 5 / A, Bratislava – Petržalka
Tel: 0911 / 345 110, 02/ 32 34 44 44 E-mail: info@neovizia.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Unikátne preteky na Liptove už túto sobotu! Súťažiť sa bude na zemi, na vode, aj na snehu dm podporila sumou 6 317 eur realizáciu projektu Zelenšia eduzáhrada Špeciálnej základnej školy na ulici Malé Tatry

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie PR správy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.