Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. apríla 2013 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Dell zrýchľuje beh aplikácii

BRATISLAVA 30. apríla – Fluid Cache pre DAS 1.0 je technológia, ktorá kombinuje softvér Fluid Cache, dvanástu generáciu servera Dell PowerEdge, disky Express Flash PCIe Solid State a voliteľne tiež úložisko PowerVault. Toto podnikové IT kombo má priniesť výrazné zvýšenie výkonu aplikácií založených na systéme Linux.

Expres Flash predstavuje veľmi výkonné úložisko vo vnútri samotného servera, zatiaľ čo Fluid Cache má zrýchľovať čítanie dát a skracovať čas potrebný na zápis. Dell sľubuje výrazne svižnejší beh kľúčových aplikácií, ako napríklad databáz Oracle OTP, ktoré sú základom mnohých ERP alebo CRM systémov.

Viac o tejto technológii napísal Brian Payne, výkonný riaditeľ Marketingu PowerEdge na blogu Direct2Dell: http://dell.to/101oXtC.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

Odporúčané články

Štyri trendy zmenia sektor podnikových služieb na Slovensku „Emma Dante vie presne, čo chce,“ hovorí o významnej talianskej režisérke a dramatičke operný sólista Dalibor Jenis

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies