Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. mája 2013 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Dell uviedol tri pracovné stanice pre profesionálov

BRATISLAVA 20. mája – Spoločnosť Dell minulý týždeň v Londýne predstavila tri nové pracovné stanice určené pre profesionálnych používateľov. Prvou novinkou je najmenšia pracovná stanica vo svojej triede − Dell Precision T1700 Small Form-Factor. Okrem nej spoločnosť predstavila tiež najvýkonnejšiu pracovnú stanica pre skrine typu RACK − Dell Precision R7610. Trojicu nováčikov uzatvára pracovná stanica v prevedení Mini-Tower Dell Precision T1700 Mini-Tower.

„Pridaním najmenšej a najvýkonnejšej pracovnej stanice do portfólia Dell Precision pokračujeme v uvádzaní inovatívnych pracovných staníc, ktoré v sebe integrujú najmodernejšie technológie,“ hovorí Petr Zajíček, Brand Manager spoločnosti Dell.

Dell Precision T1700 Small Form-Factor ponúka silný výkon za cenu stolového počítača. Ide o najmenšiu a najľahšiu pracovnú stanicu vo svojej triede. Verzie Small Form-Factor a Mini-Tower boli navrhnuté pre profesionálne nasadenie. Podľa výrobcu zvládnu prácu s náročnými grafickými nástrojmi a objemnými dátami. Vhodné by mali byť aj pre stredné a vysoké školy kde študenti pracujú s 2D či 3D simuláciami, alebo aplikáciami, ktoré vyžadujú multitasking.

Precision T1700 SFF a T1700 MT sú poháňané novou generáciou procesorov Intel pre triedu pracovných staníc a profesionálnou grafikou NVIDIA a AMD s PCIx x16 Gen 3 slotmi a rozšírenou ISV certifikáciou. T1700 SFF ako jediná pracovná stanica ponúka dva predné USB 3.0 porty. Pre zvýšenie produktivity Dell odporúča pripojiť k nim kombo displejov Dell UltraSharp U2312HM so stojanom Dell Dual Monitor Stand MDS14.

Precision R7610 je nástupcom vlajkovej lode Dell − pracovnej stanice T7600. Inteligentne navrhnutá 2U konštrukcia pre rack form-factor je ideálna pre dátové centrá. Dell Precision R7610 umožňuje centralizovať, zabezpečovať a spravovať dáta s dôrazom na zlepšenie nákladovej efektívnosti. Jej výkon môžu súčasne využívať až štyria užívatelia bez toho, aby pocítili zmenu chovania systému. Pracovná stanica ponúka možnosť využívať samostatnú grafickú kartu buď jedným užívateľom alebo virtuálnym strojom vo virtualizovanom prostredí. R7610 podporuje až štyri samostatné grafické karty – napríklad NVIDIA Quadro, AMD FirePro™ W5000 či vysokovýkonné karty NVIDIA Quadro K4000 alebo maximálne tri NVIDIA Quadro K5000.

Pracovná stanica Dell Precision R7610 bude na slovenskom trhu dostupná od 21. mája za odporúčanú koncovú cenu 2 242 €. Precision T1700 v prevedení Mini-Tower a Small Form-Factor budú celosvetovo dostupné od 4. júna. Ceny budú oznámené dodatočne.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Dvadsať poschodí spoločne pešo po každom obede, turistické oddiely či psychoterapia online. Union prináša zamestnávateľom ocenenia a inšpiráciu Projekt Henkel Slovensko Ladies Club vyhral ocenenie HRinšpirácia

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.