Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. júla 2013 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

DATALAN je expertom na HP technológie

BRATISLAVA 30. júla – Spoločnosť DATALAN, slovenský líder v oblasti informačných technológií, získala ďalšie významné partnerské ocenenie. Potvrdením jej odborných kompetencií a schopnosti poskytovať nadštandardné IT služby je certifikát HP ServiceOne Expert.

Certifikát Hewlett Packard ServiceOne Expert predstavuje najvyššiu možnú úroveň partnerstva s medzinárodnou značkou a podmienkou jeho získania je splnenie náročných kritérií špecializácie. Deklaruje, že certifikovaná spoločnosť prináša najvyššiu úroveň služieb a kompetencií, dokáže pružne reagovať na meniace sa požiadavky trhu a zvýšiť spokojnosť zákazníkov širokou ponukou spoľahlivých produktov.

Certifikát je však nielen dôkazom špičkových kvalít spoločnosti DATALAN, ale v prvom rade veľká pridaná hodnota pre všetkých zákazníkov spoločnosti. Ako sa vyjadril člen predstavenstva a obchodný riaditeľ spoločnosti DATALAN Marek Paščák: „Naši klienti získajú lepšie možnosti, a prístup k širokému spektru technologických služieb – od klasických desktopových riešení až po hybridné cloudy, rovnako ako od jednoduchej údržby až po kompletné strategické plánovanie a konzultácie.“

Snahu spoločnosti DATALAN prinášať na slovenský trh svetovú úroveň technologických riešení ocenil aj Zdeněk Böhmer, HP Technology Services Country Manager: „Našou ambíciou je zdolávať výzvy a posúvať hranice technologických možností. Sme radi, že aj na Slovensku sme v tejto oblasti našli špičkových partnerov,“ uviedol Böhmer. „Partneri so špecializáciou HP ServiceOne Expert sú kvalifikovaní plánovať a dodávať aj tie najnáročnejšie projekty, pričom majú našu maximálnu podporu.“

Spoločnosť DATALAN patrí medzi najlepších poskytovateľov nadštandardných služieb na platforme HP, za čo každoročne získava mnohé partnerské ocenenia. V roku 2012 to boli ocenenia The Best Partner 2012 for all Products & Services a The Best Partner 2012 for Commercial Personal Systems Group Products.

O spoločnosti DATALAN, a.s.
Spoločnosť DATALAN pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990 a v súčasnosti je popredným poskytovateľom informačných technológií na Slovensku a v okolitých krajinách. Dôkazom toho je ocenenie IT firma roka, 3. miesto v kategórii Firma roka TREND TOP 2010 a najvýznamnejšie partnerské ocenenia medzinárodných IT spoločností. Hlavnými oblasťami pôsobenia spoločnosti DATALAN sú infokomunikácie, softvér, outsourcing a cloud. Vďaka skúsenému tímu odborníkov, ktorí sú držiteľmi viac než 600 platných odborných certifikátov, spoločnosť úspešne zrealizovala mnohé rozsiahle projekty v oblasti správy dokumentov a informácií, riadenia procesov a spolupráce, optimalizácie IT infraštruktúry, outsourcingu IT a dodávok hardvéru. Prioritou spoločnosti DATALAN je zodpovedné podnikanie a kvalita poskytovaných riešení a služieb, čo potvrdzujú aj európske certifikáty manažérstva kvality ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 a ISO/IEC 27001:2005.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Firmy od technológií očakávajú efektivitu, zákazník pozitívnu skúsenosť Viac ako tretina detí na Slovensku by ocenila vzdelávanie v oblasti technológií

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.