Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
94319_uni317905 676x451.jpg
25. novembra 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Darujme deťom vzdelanie

25.11.2020 – Je veľmi dôležité, aby sme ani v dnešnej dobe nezabúdali na pomoc druhým. Každá, aj malá pomoc má zmysel. Slovenská nadácia pre UNICEF preto nadviazala spoluprácu s Fakultou ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre. Aj takto môže vyzerať výučba prepojená s praxou. Študenti predmetu E – obchodovania pod vedením Ing. Jakuba Berčíka, PhD sa venovali tento semester praktickým zadaniam na pomoc deťom v núdzi a svoje idey tiež konzultovali s Máriou Sliackou, riaditeľkou UNICEF Slovensko. Cez rozširovanie vedomostí a odborných zručností slovenských študentov, môže UNICEF aj takto pomôcť deťom v krajinách, ktoré prechádzajú humanitárnymi krízami.

Vytvorili sme preto výzvu DARUJME DEŤOM VZDELANIE, aby sa mohli aj tieto deti vzdelávať, učiť, mať zabezpečené školské potreby, presne tak ako ich máme aj my.

Vieme, že situácia nie je ľahká, vieme, že vo svete je v tejto chvíli pozornosť zameraná len na pandémiu. Pandémia však pominie, ale potreba vzdelávania tu bude vždy!

„Pomôžte spolu s nami, aby každé dieťa malo príležitosť na vzdelanie. DARUJME DEŤOM VZDELANIE
Študenti 5. ročníka Fakulty ekonomiky a manažmentu SPU v Nitre.

Informačný servis

K téme

Dostali sme 300 miliónov. Darujme 300 tisíc Aj v dm rozkvitli žlté narcisy. Z dm putuje na podporu onkologických pacientov 42-tisíc eur

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.