Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. februára 2013 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Daniel Bidelnica s manželkou vystavujú v Galerii Silencium

BRATISLAVA 22. februára – Známy slovenský maliar Daniel Bidelnica a jeho manželka Mária Bidelnicová tu prezentujú maliarske diela z posledného tvorivého obdobia. Výstavu si možno pozrieť do 15. marca v Galerii Silencium v priestoroch Paneurópskej vysokej školy na Tomášikovej ulici č. 20 v Bratislave.

Koncepciu výstavy pod názvom Svetlo a tiene postavila Dagmar Smenská, obsahuje spolu 111 autorských malieb. Galéria Silencium pod vedením Jozefa Markuliaka si už vytvorila po niekoľkých rokoch fungovania výstavnú tradíciu a zaujímavý dramaturgický plán. V moderných priestoroch tejto galérie vzniká inšpirujúca atmosféra vystavených diel a to je aj jeden z dôvodov, prečo sme sa rozhodli usporiadať výstavu práve tu. A samozrejme je to priestor, ktorý je navštevovaný početným publikom.

„Spozoroval som, že čím viac sa zaoberám svojimi tvorivými nápadmi, tým viac objavujem nové, nepoznané a zároveň lákavé vízie môjho sveta. To mi iba potvrdzuje pravdu o tom, že umenie je krásne a jedinečné práve v tom, že je nevyčerpateľné a že nám poskytuje tak veľa možností“, odhaľuje inšpiráciu Daniel Bidelnica.

Vstup na výstavu je voľný a možný v čase prevádzky budovy Fakulty práva Paneurópskej vysokej školy a rektorátu PEVŠ.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

UNIQA urýchľuje vybavenie škôd, aj keď ich dramaticky pribúda – týka sa to najmä udalostí po živelných pohromách Piešťany sa zatrasú. Od smiechu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.