Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87405_close up of a woman with hands holding her crotch in a blue background_... 676x451.jpg
26. marca 2018 PR správyZdravieZdravý život od PRservis.skSITA Diskusia()

Ďalšie problémy s močovými cestami? Skúste si dopriať úľavu od nepríjemných pocitov pálenia

BRATISLAVA 26. marca 2018 – Riešiť efektívne príčinu, ktorá spôsobila problémy močových ciest, je základ. Predchádzať im je ideál. Zabudnúť by sme ale nemali ani na to, že si možno uľaviť od nepríjemných pocitov, ako je pálenie a podráždenie, ktorými trpí mnoho žien[1]. Pre veľa z nich je stále akútnou pomocou od týchto nepríjemností analgetikum. Pritom existuje šetrná pomoc, ktorá neutralizuje kyslé pH moču spôsobujúce nepríjemný pocit pálenia a podráždenia.

Takmer nič nedokáže tak spoľahlivo pokaziť náladu ako problémy s močovými cestami. Najčastejším a tiež veľmi nepríjemným prejavom týchto ťažkostí je bezpochyby pálenie počas močenia. Trápi 8 z 10 žien. Tri štvrtiny z nich majú súčasne problém s neustálym nutkaním chodenia na toaletu[2], ktorá sa počas prvých dní môže premeniť na miestnosť utrpenia. Prečo teda nevyužiť možnosti a neuľaviť si od nepríjemných prejavov problémov močových ciest, ako sú pocity pálenia a podráždenia pri močení? Ťažko sa totiž plní pravidlo veľa piť, keď vieme, že nás ako „odmena“ čakajú nepríjemné pocity pri močení.

Baktérie, ktoré vo väčšine prípadov spôsobujú problémy s močovými cestami, sú spravidla tiež príčinou zvýšenej kyslosti moču. V momente, kedy príde citlivá výstelka močovej trubice do kontaktu s kyslým pH moču, pociťujeme nepríjemné pálenie a pocit podráždenia.

pH moču, zaraďte neutrál

Rovnováha ľudského tela je založená na dynamickej rovnováhe pH všetkých tekutín a buniek ľudského organizmu. Akú úlohu hrá počas problémov s močovými cestami? Baktérie spôsobujúce kyslosť moču totiž prirodzene rozkladajú močovinu na amoniak. Ten zvyšuje pH moču a zapríčiňuje naše trápenie na toalete. Okamžitú úľavu hľadá rada žien v analgetikách. Pritom môžu siahnuť po riešení, ktoré šetrne zapôsobí presne tam, kde má. Napomáha neutralizovať pH moču a navrátiť intímnu pohodu (napr. vrecúška Urinal® Express pH).

Problémy močových ciest a pohodlie – ide to

Keď už problémy močových ciest nastanú, nie je čas na starosti. Je čas sa im postaviť čelom. V prvom rade nezabudnite na dostatočný pitný režim. Pozrite sa do svojej skrine so spodnou bielizňou. Bavlnená je tá správna. Od teraz, navždy. Okamžite tiež zakročte proti nepríjemným pocitom pálenia a rezania. Rýchlu úľavu v prvých dvoch dňoch akútnych ťažkostí poskytne novinka Urinal® Express pH. Citran sodný a draselný rýchlo neutralizujú kyslé pH moču. Stačí len rozpustiť sypké kryštáliky v pohári vody a vypiť. Breza previsnutá navyše podporí zdravie dolných močových ciest. Obsahuje tiež extrakt z dobre známych kanadských brusníc. Je vhodný tiež v kombinácii s výživovým doplnkom
Urinal Akut® FORTE. Doprajte si komplexnú starostlivosť – podporte telo v boji s problémami močových ciest a súčasne zmažte nepríjemné pocity pálenia a podráždenia. A vytvorte si pohodlie.

[1], [2] Women Intimate Health, U&A, Ipsos 2014

K téme

dm v tomto roku podporí dobrovoľnícke projekty svojich spolupracovníkov vyše 43 000 eurami Na čo si dať pozor pri kúpe jazdeného auta?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.