Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. novembra 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Cuky a Luky majú vlastnú knižku!

BRATISLAVA 11. novembra 2016 – Legendárne bratislavské pipiny Cuky a Luky majú ďalší dôvod na radosť. Petra Polnišová a Zuzka Šebová vedia pobaviť svojimi skečmi celé Slovensko a tak nečudo, že sú na roztrhanie. V týchto dňoch im navyše vyšla ich knižka Cuky Luky, ktorú už stihli aj pokrstiť a dobre sa bavili. Pozrite si video z krstu.

Nemať vlastnú knižku by bola smrrrť, povedali si bratislavské pipiny a zrodila sa vlastná knižka plná humoru, užitočných rád a zábavných úloh, s ktorými môžete krátiť čas v čakárni salónu krásy, v autoumyvárke alebo v rade na lyžiarsky vlek niekde v rakúskych Alpách. Pretože všetko, čo je z Rakúska je lepšie…až na knihy. Tie najlepšie robíme na Slovensku 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=-o7HFPqd6HI

„Hoci si Cuky Luky frčia na nevkuse, kniha je urobená veľmi vkusne,“ povedala Petra Polnišová.
Cuky Luky je kniha skečov extrémne populárnych postavičiek a fanúšikovia v nej nájdu 25 kapitol ako Lodičky, Oscary, Charita, Rakúsko, Kokos, či Botox. Fenomén Cuky Luky sa tak opäť o čosi rozrástol.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Historický rekord! Až 86 kín nasadí nový slovenský film „Kto je ďalší?“ v premiérový víkend! Anketa 77 dôvodov, prečo mám rád Slovensko

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.