Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. novembra 2013 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Cukor v Kauflande ešte lacnejší

BRATISLAVA 25. novembra – Minulý týždeň začala v Kauflande akcia na kryštálový cukor za super nízku cenu. Blíži sa nezameniteľná chuť Vianoc. Slávnostne vyzdobené stoly sa budú prehýbať pod ťarchou všakovakých slaných či sladkých dobrôt. Varené, pečené, všade je jednou z hlavných prísad práve cukor. Jeho spotreba počas vianočných sviatkov je asi najvyššia v roku, preto túto predsviatočnú akciu riadne ocenili predovšetkým ženy a gazdinky v domácnostiach.

Pre veľký úspech tejto akcie Kaufland znížil cenu cukru ešte viac, teraz je v predaji len za 0,75 EUR, a to až do 31.1.2014.

S chuťou do nakupovania!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Správne liečení diabetici si počas Vianoc môžu dovoliť vyprážaného kapra Krajšie Vianoce pre ľudí v núdzi: Tesco spúšťa najväčšiu potravinovú zbierku, pomôcť môže každý

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.