Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. novembra 2013 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Cigánski diabli vystúpia s tanečníkmi Cirque du Soleil

BRATISLAVA 5. novembra – V týchto dňoch sa legendárne zoskupenie Cigánski diabli pripravuje na výnimočné turné s novým programom do 17 slovenských miest. Pôjde u unikátnu medzinárodnú hudobno-tanečnú show s tanečníkmi Totta Ovidia, sólistu Cirque du Soleil. V programe vystúpi aj talentovaná speváčka Vanesska Sarkozi a nebude chýbať ani špeciálne tanečné sólo Silvie Sarkozi. Nosným piliérom tohto projektu je spojenie virtuozity hudobníkov a tanečníkov. Všetky koncertné skladby 90 minutového programu vznikli špeciálne kvôli tomuto spoločnému projektu. Návštevníci budú môcť započuť rómske hudobné motívy z viacerých kútov sveta. Renomovaní hudobníci, ktorý so svojím koncertným umením precestovali celý svet, sú zárukou vysokého umeleckého zážitku.

Celoslovenské turné Cigánskych diablov sa začne 19.novembra v Žiline a ukončí ho koncertné vystúpenie v Dome kultúry v Trnave 16. decembra.

TURNÉ: Žilina – 19.11. * Trenčín – 20.11. * Nové Zámky – 22.11. * Myjava – 23.11. * Dolný Kubín – 24.11. * Košice – 25.11. * Topoľčany – 26.11. * Dubnica – 30.11. * Humenné – 1.12. * Komárno – 2.12. * Považská Bystrica – 9.12. * Lučenec – 10.12. * Liptovský Mikuláš – 11.12. * Ružomberok – 12.12. * Banská Bystrica – 14.12. * Bratislava – 15.12. * Trnava – 16.12.

Vstupenky je možné zakúpiť cez informačné centrá jednotlivých miest (Trnava, Trenčín, Banská Bystrica, atď.), v pokladniach miestnych domov kultúry (Košická SFK, Lučenec, Nové Zámky, atď.), v Bratislave v predajni Dr. Horák, ale aj z pohodlia Vášho domova cez www.predpredaj.sk

Tešíme sa na Vás!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Nestville Open Fest prináša na Horný Spiš výnimočnú multižánrovú zábavu MARKÍZA: Oslávi 18. narodeniny aj tento rok so svojimi divákmi!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.