Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. apríla 2015 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Cider Strongbow – najlepší na svete

BRATISLAVA 17. apríla – Najobľúbenejší cider na svete, značka Strongbow, žne úspechy aj na prestížnych medzinárodných fórach. Pozíciu jednotky medzi konzumentami potvrdil Strongbow vo februári v medzinárodnej súťaži THE INTERNATIONAL CIDER AWARDS 2015, na ktorej získal zlatú a bronzovú medailu. Kvalitu cideru Strongbow potvrdil na začiatku apríla aj Medzinárodný inštitút kvality Monde Selection. Na tohtoročnom hodnotení kvality spotrebiteľských tovarov THE MONDE SELECTION QUALITY AWARDS 2015 udelil cideru Strongbow vo všetkých troch príchutiach dostupných na našom trhu ocenenie Gold Quality Awards. Pečať kvality tak môže Strongbow používať v období najbližších troch rokov.

Súťaž THE INTERNATIONAL CIDER AWARDS 2015
Strongbow, najpredávanejší cider na svete s celosvetovým trhovým podielom 14 %, potvrdil svoju pozíciu lídra medzi konzumentmi aj ocenením od odborníkov. Na prestížnej medzinárodnej súťaži THE INTERNATIONAL CIDER AWARDS 2015, ktorá sa konala vo februári tohto roku v meste Burton upon Trent vo Veľkej Británii, získali cidery Strongbow dostupné na našom trhu zlatú a bronzovú medailu. V kategórii ochutených ciderov sa na najvyššej priečke umiestnil cider Strongbow Honey a získal zlatú medailu. Úspech značky na prestížnej súťaži podčiarkla aj bronzová medaila pre Strongbow Gold Apple, ktorý bol hodnotený v otvorenej kategórii jablkových ciderov. Slávnostné vyhlásenie výsledkov International Cider Awards 2015 sa bude konať 29. apríla v Londýne.

MONDE SELECTION QUALITY AWARDS
Strongbow zároveň na začiatku apríla uspel aj v hodnotení nezávislej poroty odborníkov Medzinárodného inštitútu kvality Monde Selection. Experti z gastronómie, someliérstva či enológie, ktorí každoročne hodnotia kvalitu spotrebiteľských tovarov a udeľujú výnimočným produktom pečate kvality. Na tohtoročnom THE MONDE SELECTION QUALITY AWARDS 2015 uspela aj značka Strongbow so všetkými tromi príchuťami ciderov Strongbow dostupných u nás. Strongbow Gold Apple, Honey aj Red berries získali prestížnu pečať kvality GOLD Quality Award, ktorou môže HEINEKEN označovať svoje produkty najbližšie tri roky.

Cider Strongbow, fermentovaný nápoj vyrobený z prírodnej jablkovej šťavy, sa od začiatku tohto roka vyrába aj v pivovare Hurbanovo. Peter Nikodem, brand manager značky Strongbow v spoločnosti HEINEKEN Slovensko, hovorí: „Sme veľmi hrdí, že cider Strongbow potvrdzuje svoju obľúbenosť u konzumentov aj prestížnymi medzinárodnými oceneniami. Vďaka úspechom na degustačnej súťaži The International Cider Awards, ako aj získaniu zlatých pečatí kvality od Medzinárodného inštitútu kvality Monde Selection pre všetky naše príchute dnes môžeme smelo tvrdiť, že cider Strongbow nie je „len“ najobľúbenejší, ale skutočne aj najlepší. Strongbow si po svojom uvedení vo februári tohto roku úspešne razí cestu aj ku slovenským konzumentom, a sme veľmi radi, že im týmto spôsobom môžeme našu kvalitu ďalej potvrdiť.“

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Hurbanovský pivovar si odniesol štyri ocenenia z prestížnej súťaže Zlatá pivná pečať 2021 Objavujte slovenské pivné destinácie. Kampaň PubTour podporuje HORECA segment

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.