Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. februára 2013 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Chráňte svoje vlasy a zdôraznite svoj štýl

BRATISLAVA 27. februára – Ukážte vašim vlasom trochu lásky! Je čas, aby vaše vlasy vyzerali ešte lepšie ako kedykoľvek predtým. Skombinovali sme povrch plôch zo zdokonalenej keramiky napustené mikrokondicionérmi s keratínom s exkluzívnym senzorom tepelnej ochrany a vyvinuli tak revolučnú Keratin Protective Technológiu, ktorá preukázateľne zabraňuje poškodeniu a lámaniu vlasov až o 57%. Mikrokondicionéry s keratínom sa počas stylingu uvoľňujú do vlasov a chránia ich.

Predstavujeme vám revolučnú kolekciu stylingových prístrojov s keratínom pre silnejšie a zdravšie vlasy:

Pripravte sa na styling bez výčitiek s novou žehličkou na vlasy Keratin Therapy Pro Straightener s maximálnou ochranou vlasov – exkluzívny senzor tepelnej ochrany zabudovaný vo vrchnej žehliacej ploche neustále monitoruje úroveň vlhkosti vo vlasoch a prispôsobuje teplotu ochrane vlasov pred poškodením. Má dlhšie 110 mm žehliace plochy, integrovaný digitálny displej a 5 teplotných nastavení 160 – 230°C. Funkcia “turbo boost” zabezpečí rýchle zahriatie /15 sekúnd/na najvyššiu teplotu a signalizáciu pripravenosti pípnutím. Luxusné žiaruvzdorné puzdro a uzamykateľné žehliace plochy.

Nahrievacia stylingová kefa je všetko, čo potrebujete na vytvorenie plných, pružných, sexi lesklých vĺn. Je veľmi jemná k vlasom, pretože povrch kefy s priemerom 45 mm je zo zdokonalenej keramiky s keratínom. Vďaka zmiešaným štetinám kefy jednoducho kĺže po vlasoch a dodáva vašim vlasom V.I.P starostlivosť, ktorú si zaslúžia. Má 2 teplotné nastavenia 120/180°C, kontrolku zapnutia a automatické vypínanie po 60 minútach.

Rozmaznávajte svoje vlasy s novým ultra-lux 2200W sušičom na vlasy. Mriežka zo zdokonalenej keramiky a o 90% viac iónov pre lesk bez krepatenia a profesionálne výsledky. Má 3 teploty a 2 rýchlosti, 7 mm úzky koncentrátor a 11 mm koncentrátor na rýchle vysúšanie.

Pre úžasné vlny, po ktorých ste vždy túžila. 19 mm kulma s povrchom zo zdokonalenej keramiky s keratínom pre pružné, zdravo vyzerajúce vlny. Päť rôznych teplotných nastavení 130-210°C na akýkoľvek typ vlasov s maximálnou, integrovaný digitálny displej, 30sekundové zahriatie a automatické vypínanie po 60 minútach. Kontrolka pripravenosti – displej prestane blikať po dosiahnutí správnej teploty a luxusné žiaruvzdorné puzdro.

Všetky výrobky zakúpite na www.vzdy.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

Elektrobicykle a zima? Krásne to k sebe pasuje, stačí sa o ne starať! Desatoro bezpečnosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie PR správy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.