Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. septembra 2013 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Cena ITAPA: Veľká šanca aj pre malých a menej známych

BRATISLAVA 24. septembra – Prestížna Cena ITAPA sa bude aj tento rok udeľovať na najväčšom kongrese o informatizácii ITAPA 2013, ktorý bude v Bratislave 12. a 13.novembra. Do súťaže môžu prihlásiť svoje projekty všetky spoločnosti a inštitúcie.

Inovatívne riešenie má byť určené verejnej správe a jej službám občanom a malo by byť uvedené do prevádzky počas posledného roka. Uzávierka prihlášok je 4.októbra 2013. viac o podmienkach nájdete aj na www.itapa.sk/cena_itapa

Hodnotiť sa budú projekty, ktoré pomáhajú modernizovať verejnú správu s využitím informačných a komunikačných technológií.

Prednosťou súťaže je, že dáva šancu aj zdanlivo malým projektom, ktoré pomáhajú občanom jednoduchšie vybavovať veci na úradoch. “Cena ITAPA ma veľmi prekvapila – vo férovej súťaži sa v nej stretnú známe, veľké firmy s úplnými nováčikmi. Podstatným kritériom je dobrý nápad a pozitívny výsledok na fungovanie verejných inštitúcií,” povedal o súťaží jeden z jej minuloročných víťazov generálny riaditeľ spoločnosti EMM Jozef Chebeň.

Výsledkom spoločného projektu Sociálnej poisťovne a EMM je 200 tisíc zamestnávateľov, ktorí dnes s poisťovňou komunikujú bezpapierovo, s pohodlným prístupom do informačných systémov poisťovne a s okamžitým upozornením na prípadný problém.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Diskontný reťazec Action otvára prvú predajňu v Poprade. Pribudne v OC MAX Stovky značkových výrobkov majú odteraz v Tescu ešte nižšiu cenu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.