Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
89335_ilustracne_s_kartou 676x380.jpg
26. novembra 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Cashback World prináša skvelú novinku v oblasti online nákupov

BRATISLAVA 26. novembra 2018 – Medzinárodné nákupné spoločenstvo, Cashback World prináša pre svojich 11 miliónov zákazníkov v 47 krajinách po celom svete užitočnú novinku. „Cashback Helper“ je nový doplnok internetových prehliadačov, vďaka ktorému zákazníci nákupného spoločenstva už nikdy nezmeškajú výhodné Cashback ponuky či iné výhody obchodných partnerov.

Výhodou členstva v nákupnom spoločenstve Cashback World je, že každý zákazník, ktorý nakúpi tovar v niektorom zo 120 000 partnerských obchodov či e-shopov, získava na svoj účet peniaze späť, a to až do 5%. Okrem toho pri každom nákupe zbiera aj tzv. Shopping Points, ktoré môže neskôr využiť na iné lákavé ponuky od obchodných partnerov. Cashback Helper je nová užitočná funkcia internetových prehliadačov (Firefox, Chrome, Safari), ktorá všetkým online zákazníkom umožňuje ešte jednoduchšie využívať všetky výhody nákupného spoločenstva.

Ako Cashback Helper funguje?

Nový doplnok internetových prehliadačov, Cashback Helper, jednoducho oznamuje online nakupujúcim, že hľadaná firma je jedným z obchodných partnerov nákupného spoločenstva Cashback World. Okrem toho v informačnej lište zobrazuje aj výšku Cashbacku, teda sumy, ktorá sa zákazníkovi vracia späť. Zobrazuje tiež, koľko Shopping Points zákazník za nákup získava a taktiež či má konkrétny obchodný partner aktuálne aj iné výhodné ponuky. Ak daný predajca zákazníka zaujme, stačí už len kliknúť na „Aktivovať Cashback“ a následne už len využívať výhody nakupovania cez Casback World. Nie je teda potrebné hľadať obchodných partnerov cez cashbackworld.com, postačí, ak zákazník bude na danom internetovom prehliadači prihlásený vo funkcii Cashbak Helper.

Dizajn nového internetového doplnku je minimalistický a prehľadný. Vďaka tomu zákazník nájde všetky dôležité informácie celkom jednoducho. V rýchlom zorientovaní mu pomôže aj zobrazenie top partnerov či aktuálnych akcií. V prípade, že chce vyhľadať aj iných online či offline obchodných partnerov, stačí ak klikne na symbol lupy vpravo hore, pomocou ktorého vyhľadá požadovaný obchod. Tešiť sa môžu aj všetci fanúšikovia AS Rím, pretekov Moto GP či iných renomovaných športových partnerov Cashback Worldu. Novinku Cashback Helper si totiž môžu stiahnuť v dizajne svojho obľúbeného klubu.

Viac informácií o inštalácii Cashback Helper nájdete na www.cashbackworld.com/helper.

K téme

Leto plné športu s televízormi Samsung s rozlíšením 8K Obľúbené extra služby v predajniach COOP Jednoty

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.