Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
86335_dsc_3373_web 676x451.jpg
5. decembra 2017 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Čarovné Vianoce s Dominikou Mirgovou

BRATISLAVA 5. decembra 2017 – V duchu Čarovných Vianoc, ako aktuálnej vianočnej kampane Tesca, vznikol exkluzívny vianočný videoklip, v ktorom účinkuje, a aj ho naspievala, Dominika Mirgová. Uvedený bol 4.12.2017.  V klipe pod taktovkou producenta a scénaristu Dušana Krajčoviča,  účinkuje Dominikin manžel, aj so synčekom Peťkom.   Všetci spolu v príjemnej atmosfére trávia Štedrý deň, ktorý vrcholí rozbaľovaním darčekov.  Malý Peťko sa teší z hračiek Tesco Carousel, ktoré sú dostupné výhradne v predajniach Tesco. Dospelí sa pre zmenu radujú z drogériového tovaru Tesco PRO-Formula. Okrem toho, boli v klipe použité aj vianočné dekorácie F&F Home a oblečenie značky F&F. „Bola to pre mňa obrovská výzva zložiť pre Tesco pesničku a napísať text. Obávala som sa, či to bude dobré. No klip tomu dodal úplne inú atmosféru. Dôležité je, že je to o rodine, ktorú nadovšetko milujem. S Tescom sa nám robilo super. Aj malému sa veľmi páčilo“, zhodnotila Dominika spoluprácu s Tescom.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Čarovné Vianoce s Dominikou Mirgovou

K téme

Knižné novinky. 5 skvelých tipov pre mužov, ženy aj deti Pokračovanie úžasnej čarodejníckej série. Je tu Horská čarodejnica

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.