Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
101899_1 2 676x451.jpg
14. júna 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Buďte hrdinkou svojho vlastného príbehu s limitovanou kolekciou BE SHERO

14.6.2023 – BUĎTE HRDINKAMI! Buďte autentické, neberte sa príliš vážne a nikdy nezabudnite na svoje korene. Answear.LAB prichádza s limitovanou kolekciou BE SHERO. Návrhy kolekcie sú výsledkom spolupráce s umelkyňou-ilustrátorkou Magdalénou Pankiewicz a nechýbajú v nej ani prvky inšpirované ženskými hrdinkami známymi z histórie.

Kamera, akcia! SHEROes vo všetkých tvaroch a veľkostiach sú v centre pozornosti. Ich sila sa odráža v ich charaktere, zručnostiach, talente. Hoci im život napísal rôzne scenáre a prekvapivé momenty, zachovávajú si chladnú hlavu, snažia sa zostať sami sebou a zamerať sa na svoj cieľ. „Každá kolekcia od Answear.LAB je príbehom o ženách, ktoré sa prostredníctvom módy venujú dôležitým témam, inšpirujú a motivujú. Tentokrát povzbudzujeme ženy nahlas a jasne, aby vzali veci do vlastných rúk a verili vo vlastnú silu. Kolekcia BE SHERO je chválou nezávislosti, žitia života podľa vlastných podmienok, ženskej sily, s ktorou môžeme meniť svet a konať, pričom zostávame sami sebou,“ hovorí Aga Wojnicka, koordinátorka špeciálneho projektu v ANSWEAR.com.

Kolekcia, ktorá dokonale cíti silu žien a svojim posolstvom ich motivuje

SHERO je hviezdou svojho života, hrdinkou, ktorá nesedí nečinne a ľutuje sa. Nedovolí, aby s ňou ľudia zle zaobchádzali. Nedovolí, aby jej iní diktovali, čo má robiť alebo ju súdili. Ak spadne, postaví sa a ide ďalej. Má kontrolu nad svojím životom a môže dosiahnuť čokoľvek, o čom sníva. Aj vy môžete byť ako ona.

Buďte hrdinkami! Buďte autentické, neberte sa príliš vážne a nikdy nezabudnite na svoje korene. Návrhy obsiahnuté v kolekcii BE SHERO sú venované individualistkám, ktoré sú verné svojim hodnotám a štýlu. Autorky kolekcie hľadali inšpiráciu medzi ženami, ktorých sila charakteru a vôle im umožnila byť vždy samy sebou. Rosa Parks, Coco Chanel, Georgia O‘Keefe, Simone de Beauvoir zasvätili svoje životy tomu, aby sa svet stal nádherným miestom. Boli to húževnaté vizionárky s originálnym štýlom a presvedčením. Preto sú skutočnými SHERO a vzormi pre budúce generácie žien.

Kúsky plné emócií a rebélie

Kolekcia BE SHERO nemá núdzu ani o súčasné hrdinky. Svedčí o tom aj spolupráca s Magdalénou Pankiewicz – ilustrátorkou, ktorá dokonale cíti silu žien. Jej práce ilustrovali v článkoch a v knižných publikáciách o ženskej problematike a teraz sa objavujú na tričkách, ktoré sú súčasťou BE SHERO. Pre kolekciu vytvorila 5 farebných umeleckých grafík, ktoré vyžarujú ženskú silu.

„V mojich ilustráciách je vždy najdôležitejšia žena, jej svet a celá škála jej emócií. Preto sa inšpiráciou pre ilustrácie Answear.LAB stala moderná rebelka. A hlavne jej povaha rebelskej, sebavedomej, vediacej, čo očakáva od života. Chcela som, aby táto séria motivovala mladú generáciu dievčat, aby konali a dali seba na prvé miesto, a aby mali pocit, že všetky tvoríme jednu komunitu Rebel Girls,“ hovorí Magdaléna Pankiewicz.

Kolekcia BE SHERO spája všetky sebavedomé ženy aj na Slovensku, ktoré si veria a svoj život majú pevne v rukách – Janka Topánka, Ivanka Antal, Petra Slamková, Lauren, ale aj Saša Gachulincová sú obrazom ženskej sily, originality a sebahodnoty. Každá z nich je autentická, odvážna a hravá – rovnako ako kúsky z kolekcie.

Ukážte, že ste aj vy SHERO!

Buďte svojské, ukážte svoju osobnosť a nechajte svoj štýl vyniknúť aj na festivale Colours of Ostrava. „Či ste rebelky alebo romantické duše, v ANSWEAR zóne môžete 19. až 22. júla ukázať svoju autenticitu, odvahu a nadhľad ako správne hrdinky. V zóne naberiete dávku inšpirácie z kolekcie Answear.LAB, vychutnáte si osviežujúce drinky a nebude chýbať ani zábava v podobe rôznych aktivít či kolotoča šťastia, kde môžete vyhrať zaujímavé ceny,” hovorí Nicole Groesslová, country manažérka pre Slovensko a Česko.

Dlhé šaty zvýrazňujúce siluetu, košele a množstvo ďalších kúskov z novej BE SHERO kolekcie nájdete v módnom e-shope Answear.sk.

Informačný servis

K téme

Už stačilo! Tesco rozširuje pomoc obetiam domáceho násilia Čistota v segmente HoReCa: Aké prostriedky vám ušetria čas a peniaze?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.