Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
86857_spevaci.jpg
29. januára 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Bratislavská HANT Aréna už zajtra zaznie megahitmi slovenských a českých legiend!

BRATISLAVA 29. januára 2018 – Hudobná oslava dvoch významných jubileí slovenského country speváka Allana Mikušeka sa uskutoční  už už a to vo veľkom štýle. Na jednom pódiu sa počas večera predstavia Michal David, Vašo Patejdl, Franta Nevěd, Beáta Dubasová, Peter Cmorik, Tučnáci a mnoho ďalších.

Dvadsaťpäť rokov vo svete hudby Allanovi Mikušekovi prinieslo mnoho skúseností, zážitkov i významných priateľstiev. A práve tie sa prejavia na oslavách Mikušekových životných míľnikov.  Okrem výročia pôsobenia vo svete hudby nedávno oslávil i 50 narodeniny. Vo veľkej paráde  mu k narodeninám a profesnému výročiu pôsobenia na hudobnej scéne na jednom pódiu,  a nie len spevom,  poprajú české i slovenské legendy!

Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia sa uskutoční 30.1.2018 v bratislavskej HANT Aréne. Pod pojmom hostia sa ukrývajú významné mená česko-slovenského showbiznisu. Počas takmer trojhodinovej hudobnej nálože sa návštevníci koncertu môžu tešiť na silný hudobný zážitok, žánrovú všehochuť,  ale aj na množstvo vtipných momentov. Návštevníci podujatia sa môžu tešiť na vystúpenia Michala Davida, Vaša Patejdla,  Františka Nedvěda a Tie break, či Petra Cmorika, ktorí publiku pod taktovkou Allana Mikušeka prestavia svoje najznámejšie hity. Dávku country muziky publiku ponúknu Tučnáci, Petr Kocman, či Tomáš Linka. Nežnejšie pohlavie budú počas galakoncertu reprezentovať Beáta Dubasová, či Michaela Tučná, ktorá v podobe piesní nesie odkaz svojho otca country legendy Michala Tučného.

Premiéra nového duetu Michala Davida a Allana Mikušeka

Myšlienka spolupráce s Michalom Davidom Mikušekovi skrsla v hlave už pred dvoma rokmi.  Odvahu nabral a českú spevácku stálicu oslovil, keď sa náhodne stretli v nákupnom centre, kde Michal toho času predstavoval svoj hudobný film Decibely Lásky. „S Michalom Davidom sa poznáme roky. Keď som sa s ním stretol, jednoducho som sa ho opýtal, ako by sa mu pozdávalo urobiť spoločný duet. Veľmi ma teší, že na spoluprácu prikývol bez váhania,“ priblížil slovenský Country spevák zrod nevšednej spolupráce.

Hoci sa nápad i dohoda spoločnej skladby zrodila už v roku 2016, zaneprázdnenosť oboch spevákov si vybrala svoju daň a skladba sa nahrávania dočkala až v lete minulého roka. Nahrávalo sa v Michalovom štúdiu v Prahe a Mikušek si spoluprácu nevie vynachváliť. S postupom času skladba dozrievala a obaja interpreti ju doťahovali do finálnej podoby až do dnešných dní. „Od prvého potrasenia rukami na znak dohody, až do finálneho masteringu skutočne ubehli takmer dva roky. Vlastne sa aj teším, že pieseň Nejsi Sám verejnosti premiérovo predstavíme práve na Galakoncerte,“ prezradil Mikušek zámery s novinkou.

Pre vystupujúcich je zabezpečený kompletný servis

Počas takmer trojhodinovej hudobnej nálože sa jednom pódiu prestrieda takmer 30 hudobníkov. Celý večer budú hviezdnych hostí doprevádzať Mikušekovi hudobníci, ktorí s ním hrávajú pravidelne. Na bicích sa predstaví Allanov syn Peter Mikušek. Pozvanie hrať na klávesoch prijal klavirista skupiny Peter Bič Project  Zoli Tóth. „Z hľadiska produkcie, ja takýto megakoncert skutočne veľkým sústom. Chceme aby sa hostia, ktorí hudbou Allanovi poprajú k jeho oslavám cítili príjemne. Teším sa, že sme našli podporu od Hotela Bratislava, ktoré nám ponúklo ubytovanie pre účinkujúcich. Rovnako sme sa pre nich snažili zaistiť maximálny komfort, keďže mnohí z nich na koncert cestujú zo susedných Čiech, preto sme v rámci Bratislavy zabezpečili presuny našou partnerskou taxi službou – VB TAXI,“ priblížil zákulisné informácie organizátor podujatia Matúš Jaško z Randal Group.

Oslava bude pokračovať After Párty v priestoroch BANCO CASINO Bratislava, kde sa pre Allana chystá i malé prekvapenie. Pri dobrom jedle a občerstvení sa stretnú účinkujúci a okruh ich priateľov, svoju účasť medzi pozvanými hosťami potvrdilo i niekoľko známych tvárí slovenského showbiznisu.

Galakoncert Allan Mikušek 50-25 + hostia bude pre oslávenca výzvou.  Allan Mikušek sa so svojimi hosťami predstaví i v polohách mimo svojho charakteristického country žánru. Narodeninová párty spojená s oslavou výročia profesionálnej kariéry slovenského umelca, na ktorej sa na jednom pódiu stretnú stálice slovenskej i českej hudobnej scény, sa uskutoční 30.1.2018 v bratislavskej HANT Aréne.  

Vstupenky je možné zakúpiť v sieti Ticketportal a na webe RANDAL Group
https://www.ticketportal.sk/Event/Galakoncert_Allan_Mikusek_50_25_hostia

http://www.randalgroup.com/info.html

K téme

Cestovný ruch v Bratislave: Aké sú jeho najväčšie výzvy a ciele? dm sa odpája od fosílnych palív. Ambiciózny plán odpojenia sa od plynu sa napĺňa

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.