Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. novembra 2016 Nezaradené od PRservis.skSITA Diskusia()

BRATISLAVA: ZŠ Drieňová v Ružinove má novú telocvičňu

BRATISLAVA 6. novembra (SITA) – Žiaci zo Základnej školy Pavla Marcelyho na Drieňovej 16 v bratislavskej mestskej časti Ružinov sa môžu tešiť z novej telocvične. Ako ďalej agentúru SITA informovala hovorkyňa mestskej časti Bratislava – Ružinov Marianna Šebová, telocvičňa vznikla zastrešením átria a tento týždeň ju slávnostne otvorili. Do zastrešenia a telocvične investovala mestská časť viac ako 150-tisíc eur.
Podľa starostu Ružinova Dušana Pekára s nápadom na zastrešenie átria a vytvorením ďalšej telocvične prišiel riaditeľ školy. „Základnú školu navštevuje približne 750 žiakov a ďalší priestor na cvičenie sa im zíde,“ doplnil Pekár.
Vynovených telocviční sa čoskoro dočkajú aj ďalšie dve školy v zriaďovateľskej pôsobnosti mestskej časti Ružinov, a to Základná škola Medzilaborecká a Základná škola Vrútocká. V súčasnosti ich už rekonštruujú, plánujú vymeniť starú a zničenú palubovku za novú. Mestská časť získala na výmenu povrchov v telocvičniach peniaze z ministerstva školstva vo výške 54-tisíc eur. Do rekonštrukcií investuje 17-tisíc eur zo svojho rozpočtu aj Ružinov.

mt;jr

K téme

Ako nakopnúť cestovný ruch po korone? Máme odpoveď! Dúbravka má svoje včely

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Nezaradené

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.