Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. mája 2016 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

BRATISLAVA: Súčasťou Slovak Food Festivalu bude tento rok i tanec

Siedmy ročník festivalu sa začne na Bratislavskom hrade v piatok 27. mája a trvať bude do nedele 29. mája

Jedlo, cukrovinky, domáce produkty, kuchári, pivo, tancovanie a zábava budú súčasťou víkendového gastronomického podujatia Slovak Food Festivalu na Bratislavskom hrade. Siedmy ročník festivalu sa začne v piatok 27. mája a trvať bude do nedele 29. mája. Ľudia budú mať k dispozícii viac ako tridsať vystavovateľov s kávou, pivom, trdelníkmi, husacinou, talianskymi produktmi, perníkmi, zeleninou i burgrami. Ako na dnešnom mediálnom stretnutí informovala riaditeľka festivalu Saša Šullerová, siedmy ročník festivalu bude tento rok v menšom rozsahu pre rekonštrukčné práce na Bratislavskom hrade. Vstup do areálu hradu je voľný.

Festivalový piatok bude kultúrny, organizátori pripravili hudobný program v komornej atmosfére. Sobota bude o varení a nedeľa o blogovaní. Pre návštevníkov organizujú kuchárske šou v podaní profesionálnych kuchárov i amatérov, ktorí budú ľudí inšpirovať a zabávať. Na návštevníkov čakajú aj prednášky a diskusie o zdravom životnom štýle i blogovanie. To bude o profesionálnych gastronomických postupoch, nových receptúrach, testovaní surovín a aj o rozličných formách stravovania.

Sprievodným podujatím bude nedeľné hromadné tancovanie na Bratislavskom hrade. V dňoch konania festivalu bude na internete kolovať choreografia so štyrmi krokmi, ktoré sa budú môcť záujemcovia naučiť. Hromadne potom ľudia v nedeľu o 16:45 na hrade naučené kroky odtancujú na vybranú pieseň. Organizátori pripomínajú, že projekt nie je obmedzený vekom. V areáli bude aj detský kútik, kde deti naučia, ako si po jedle umyť zuby, tešiť sa tiež môžu na maľovanie na tvár a hry.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

ZSSK prevezie retro autá v rámci rely 500km Slovenských. Užite si legendárne preteky zblízka ako spolujazdec v historickom aute Rod Stewart už o pár dní na Slovensku: Pre Bratislavu chystám poriadnu rockovú show s prekvapením!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.