Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. júna 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Branislav Ondruš na rokovaní Medzinárodnej organizácie práce v Ženeve

BRATISLAVA 9. júna – Štátny tajomník Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny Slovenskej republiky Branislav Ondruš vystúpil s prejavom na High Level segmente 103. zasadnutia Generálnej konferencie Medzinárodnej organizácie práce, ktoré sa koná v dňoch 28. mája až 12. júna 2014 v Ženeve za účasti vyše 1 200 delegátov z celého sveta.
V prejave pred delegáciami zo 185 členských krajín Medzinárodnej organizácie práce štátny tajomník uviedol, že Slovensko si v kontexte stratégie Európa 2020 v oblasti zamestnanosti dalo za národný cieľ zvýšiť zamestnanosť účastníkov na trhu práce vo veku 20 až 64 rokov na 72 % do roku 2020, a zároveň znížiť mieru dlhodobo nezamestnaných na úroveň troch percent. Ďalším ambicióznym cieľom vlády SR je znížiť do roku 2020 riziko chudoby u vyše 170-tisíc občanov.
V rámci oficiálneho programu absolvoval štátny tajomník bilaterálne rokovania s chorvátskym ministrom práce, sociálnych vecí a rodiny Mirandom Mrsicom. Hovorili najmä o problematike zamestnávania mladých, boji proti nelegálnej práci, ako aj o možnostiach rozvoja spolupráce oboch krajín v sociálnej oblasti.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Liečba vysokého LDL cholesterolu je vo väčšine prípadov doživotná Duálna Akadémia otvorila nové Tréningové centrum, ktoré je jedinečné v strednej Európe

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.