Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. októbra 2013 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Bojujte proti času s ARTISTRY™ YOUTH XTEND™

BRATISLAVA 2. októbra – Výrobkový rad starostlivosti o pleť spoločnosti Amway sa opäť rozrastá. ARTISTRY YOUTH XTEND predstavuje nové možnosti, ako dať Vašej pleti mladý a svieži vzhľad. Inovatívne prísady stimulujú vlastné proteíny pleti, čím pomáhajú obmedzovať výskyt vrások a chrániť pleť proti nepriaznivým vplyvom okolia.

Moderná žena sa v zamestnaní aj v súkromnom živote stretáva s celou radou výziev a nárokov, napriek tomu chce vyzerať stále čo najlepšie. Prvé vrásky sa však vždy objavia u väčšiny žien medzi 25 a 40 rokom. Nech už je ich životný štýl akýkoľvek, vrásky už nemusia byť nutným dôsledkom. „Ženy majú teraz možnosť ovplyvniť to, ako ich pleť vyzerá aj napriek stúpajúcemu veku,“ hovorí Chris Masotti z Výskumného inštitútu Amway.

V čom spočíva tajomstvo mladého vzhľadu? Predovšetkým v proteínoch, napríklad v kolagéne či sirtuine. To je hlavné zistenie medzinárodného tímu vedcov a dermatológov z Výskumného inštitútu Amway. Prirodzený dostatok týchto proteínov ubúda s vekom a pleť tak stráca elasticitu, vlhkosť a jemnosť. ARTISTRY YOUTH XTEND od Amway pomáha s týmto procesom bojovať. „Vyvinuli sme veľa výrobkov, ktoré pomáhajú preprogramovať biologické hodiny pleti a oddialiť tak prirodzené prejavy starnutia,“ dodáva Masotti.

Kolekcia ARTISTRY YOUTH XTEND je založená na aktívnom komplexe LifeSirt, tvorenom z extraktu z Myrty, kríčkovitej rastliny pôvodom zo Stredomorskej oblasti. V kombinácii s modernými technológiami, látky z tejto rastliny prispievajú k produkcii proteínu sirtuinu, ktorý pomáha udržovať mladistvý vzhľad pleti. Výrobky z tejto rady navyše obsahujú Peptid Micro-X6, ktorý podporuje produkciu kolagénu a prispieva tak k pružnosti pleti. Extrakty z aceroly, plodov baobabu afrického a čiernych ríbezlí pokožku vyživujú, chránia ju proti vysušovaniu a voľným radikálom.

Laboratórne testy ukázali, že ARTISTRY YOUTH XTEND zvyšuje produkciu týchto proteínov až o 280 percent. Výsledkom je, že už po jednom týždni používania viditeľne ubúda malých vrások a pleť vypadá zdravšie a sviežejšie.

S novými výrobkami ARTISTRY prichádza aj nová tvár tejto značky, austrálska herečka Teresa Palmer, známa napríklad z filmu Mŕtvy a nekľudní či Láska a česť. „Mám radosť z toho, že môžem spolupracovať so značkou akou je Artistry. Teda so značkou skvelých produktov, ktoré nám pomáhajú vyzerať a cítiť sa dobre,“ hovorí Teresa Palmer.

ARTISTRY™ je prestížny rad výrobkov starostlivosti o pleť a dekoratívnej kozmetiky, ktorá udáva vedeckovýskumné štandardy v oblasti starostlivosti o pleť. Poskytuje prostriedky na ovplyvnenie vzhľadu a kondície pleti, aj preto je značka ARTISTRY jednou z piatich popredných celosvetovo najpredávanejších značiek prémiovej kozmetiky. Už od roku 1968 je značka ARTISTRY priekopníkom vedeckých a technologických poznatkov a nastavuje kritériá v oblasti starostlivosti o pleť s výsledkami, ktoré pleti pomáhajú vyzerať stále skvelo.

Amway je jednou z najväčších firiem priameho predaja na svete. Spoločnosť Alticor Inc., ktorá je materskou firmou Amway, dosiahla v roku 2012 celkového obratu 11,3 mld.USD. Amway bola založená v roku 1959 podnikateľmi Richom DeVosom a Jayom Van Andelom a má sídlo v meste Ada v Michigane v USA. Amway ponúka spotrebný tovar a podnikateľskú príležitosť prostredníctvom siete viac než 3 miliónov nezávislých distribútorov vo viac ako 100 krajinách a teritóriách sveta. Najpredávanejšími výrobkami Amway sú výživové doplnky značky Nutrilite, výrobky starostlivosti o pleť a dekoratívna kozmetika Artistry a systém na doúpravu vody eSpring. Spoločnosť svoje výrobky vyvíja, vyrába a poskytuje potrebnú logistickú podporu prostredníctvom dcérskych spoločností Access Business Group a útvarov Alticor Corporate Enterprises.

Viac informácií na: www.amway.com, www.amway.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Bojujte so zimou s palivami OMV MaxxMotion Performance Fuels a vyhrajte rok tankovania zadarmo Nepodceňujte prípravu auta na zimu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.