Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
89055_bas poster1 676x452.jpg
24. októbra 2018 PR správyKultúraUmenie od PRservis.skSITA Diskusia()

BODY ART SHOW 2018 – exhibičná prehliadka unikátneho umenia maľovania na ľudské telo

BRATISLAVA 24. októbra 2018 – Bratislava už čoskoro zažije veľkolepú prehliadku umenia maľovania ľudských tiel so sprievodným programom a charitatívnym rozmerom.

V sobotu 17. novembra večer sa vo veľkej sále Strediska kultúry Bratislava – Nové Mesto, na Vajnorskej ulici 21 v Bratislave, uskutoční 5. ročník charitatívneho podujatia BODY ART SHOW.

Body Art Show je prehliadkou umenia maľovania na telo, ktorá zostala v našom regióne zatiaľ neprekonanou. Nahé telá odeté iba do pestrých farieb sa publiku predstavia v strhujúcom príbehu, prerývanom umeleckými vystúpeniami známych tvárí, z čias minulých aj tých súčasných.

I tento rok posunú tvorcovia šou jej hranice ďalej. Publikum sa môže tešiť na ešte väčší počet účinkujúcich, komplexnejšiu choreografiu, prepracovanejší stage design a náročnejšie maľby bodypainterov. Téma aktuálneho ročníka “ Cesta časom“ je výpravným teátrom, príbehom človeka plného frustrácie z dnešnej doby, do čias plných mýtov a legiend s cieľom zistiť, kedy sa stali ľudia takými, akými sú dnes.

Telá nahé a predsa oblečené, realitu aj dokonalú ilúziu, predvedú publiku najlepší slovenskí a zahraniční bodypainteri pod vedením známej bodypainterky Marty Gejdošovej, prezidentky Slovenskej asociácie bodypainterov.

Diváci sa môžu tešiť aj na módnu prehliadku módneho domu LOMBARDI Fashion House, ktorého modely predvedú známe tváre slovenského showbiznisu: Erika Barkolová, Juraj Bača, Patrik Herman, Martin Kaprálik, Michaela Kapráliková, Norika Krchňáková, Dominika Richterová, Ján Slezák, Noro Mesároš, Marcella Molnárová, Silvia Šuvadová, Milo Král, Martina Comisso, Dominika Šuger  a ďalší.

Večerom bude sprevádzať moderátorská dvojica Andrea Paulinyová a Vlado Voštinár.

Vyvrcholením podujatia bude, tak ako každý rok, slávnostný krst výnimočného Bodypainting kalendára na rok 2019, autorky Marty Gejdošovej. Výťažok z predaja kalendára, ako aj z celej akcie, organizátori venujú organizácii Ružová stužka n.f., na podporu prevencie rakoviny prsníka.

Prítomní hostia sa môžu tešiť aj na After party, ktorá bude príjemným zakončením cele akcie. Pripravené je rautové občerstvenie s malokarpatskými vínami od JM Vinárstvo Doľany a českým pivom Lobkowicz. V neformálnom prostredí bude možné stretnúť sa a odfotografovať so všetkými účinkujúcimi a namaľovanými modelkami tohtoročnej BODY ART SHOW.  O hudobný sprievod a dobrú náladu sa postará víťaz X-faktor 2014 Peter Bažík.

Nenechajte si ujsť tento nevšedný večer. Užite si program na vysokej spoločenskej a umeleckej úrovni. Stanete sa účastníkmi šou, ktorá je svetovou raritou a svojou účasťou na nej podporíte aj dobrú vec.

Dress code: Classy

Lístky na BODY ART SHOW (Show + After párty) sú v predaji v sieti TICKETPORTAL.

Organizátorom BODY ART SHOW 2018 je produkčná spoločnosť SHARMANT s.r.o.

Cieľom podujatia BODY ART SHOW 2018 je prezentácia krásy umenia bodypaintingu prostredníctvom pozitívneho kultúrneho a emocionálneho zážitku a  finančná podpora prevencie onkologického ochorenia rakoviny prsníka.

Autorkou projektu a umeleckou vedúcou podujatia BODY ART SHOW 2018 je známa vizážistka Marta Gejdošová, majiteľka bratislavského salónu krásy SHARMANT studio a autorka dvoch kníh o kráse. Je Majsterkou Slovenska v maľovaní na telo BodyArt 2016, prezidentkou Asociácie Bodypainterov Slovenska a členkou prestížnej World Bodypainting Association. Na minuloročných majstrovstvách sveta v bodypaintingu, sa v Open category, umiestnila na krásnom 5. mieste.

Web stránka podujatia: www.bodyartshow.sk

Facebook event: BODY ART SHOW 2018 https://www.facebook.com/events/1873303769633139/

Kontakt: Marta Gejdošová, Tel.: 0905 39 66 89, email: marta@sharmant.sk

Miroslav Gejdoš, produkcia, Tel.: 0908 62 68 69, E-mail: produkcia@sharmant.eu

Partneri podujatia BODY ART SHOW 2018

Generálny reklamný partner: BANCHEM

Hlavný reklamný partner: STORE MEDIA

Reklamní partneri: Hotel TATRA Bratislava, Hotel ParkInn Danube Bratislava, TICKETPORTAL, Lobkowicz, KTL, JM Vinárstvo Doľany, STUDIO PRINT.sk, Stredisko kultúry Bratislava – Nové Mesto, HairCentrum, Thereska, DaliArt, LASA, METRO, LOMBARDI Fashion House, Asociácia Bodypainterov Slovenska,

Mediálni partneri: TV JOJ, TV Bratislava, SITA, BratislavaDen.sk, DámskaJazda.sk, Webnoviny.sk, GUEST, VIP magazín, Šarmantná žena, PayPer Vision, Kam do mesta, Cafe News, Fit Family rádio

Charitatívny partner: Ružová stužka n.f

K téme

Európska komisia schválila nové ESG štandardy od roku 2024. Peter Vaško z Grant Thornton odporúča, aby firmy začali zbierať ESG dáta čím skôr Moderné slovenské potraviny KRAJ nájdete už aj v novom business centre

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.