Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
89244_body art show 2018 ucinkuju 676x451.jpg
14. novembra 2018 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

BODY ART SHOW 2018 – Benefičná divadelná show prezentujúca umenie maľovania na telo

BRATISLAVA 14. novembra 2018 – Už túto sobotu 17. novembra sa vo veľkej sále Strediska kultúry Bratislava – Nové Mesto na Vajnorskej ulici 21 v Bratislave uskutoční 5. ročník charitatívneho kultúrno – spoločenského podujatia BODY ART SHOW.

V každej scéne vás okúzlia, prepracované umelecké diela maľované rukami slovenskej a svetovej bodypainterskej elity. V netradičných úlohách modelov a modeliek predstavia známe osobnosti slovenského showbiznisu.

Podujatie BODY ART SHOW 2018 bude výnimočné aj strhujúcim príbehom ,ktorý pre Vás tvorcovia pripravili len pre tento večer. Vynálezca z dôb viktoriánskeho Anglicka sa vydá na cestu časom, aby našiel odpovede na svoje vnútorné otázky a objavil ľudskú podstatu. Tejto úlohy sa zhostí skvelý muzikálový herec a spevák Janko Slezák, ktorého sprievodcom sa pre tento večer stane Martin Kaprálik. Svojím hudobným umením budú celú show dopĺňať víťaz česko-slovenského X faktoru Peter Bažík a iba do farieb odetá Sisa Sklovská.

Umenie maľovania na telo je pominuteľné a v tomto duchu sa nesie aj celý večer, nakoľko Body Art Show je jedno-premiérová záležitosť, ktorá sa už nikdy nezopakuje.

Charitatívny rozmer podujatia bude naplnený v závere krstom bodypainting kalendára Marty Gejdošovej, z ktorého výťažok z predaja je určený pre Ružová stužka n.f. na podporu prevencie proti rakovine prsníka.

Všetci hostia sú následne pozvaní na After párty s rautom, kde bude príležitosť sa stretnúť a odfotiť s účinkujúcimi i s modelkami. O zábavu sa opäť postará Peter Bažík, kúzelník Peter Šesták a kapela Jamadan.

Lístky na BODY ART SHOW sú v predaji v sieti TICKETPORTAL.

Organizátorom BODY ART SHOW 2018 je produkčná spoločnosť SHARMANT s.r.o..

Cieľom podujatia BODY ART SHOW 2018 je prezentácia krásy umenia bodypaintingu prostredníctvom pozitívneho kultúrneho a emocionálneho zážitku a zároveň finančne podporiť prevenciu onkologického ochorenia rakoviny prsníka.

Autorkou a umeleckou vedúcou podujatia BODY ART SHOW 2018 je známa vizážistka Marta Gejdošová. Je Majsterkou Slovenska v maľovaní na telo BodyArt, prezidentkou Asociácie Bodypainterov Slovenska a členkou prestížnej World Bodypainting Association. Na minuloročných majstrovstvách sveta v bodypaintingu, sa v Open category umiestnila na 5. mieste.

Web stránka podujatia: www.bodyartshow.sk
Facebook event: BODY ART SHOW 2018 www.facebook.com/events/1873303769633139/

K téme

Moderné slovenské potraviny KRAJ nájdete už aj v novom business centre Slovensko na finálových priečkach!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.