Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. novembra 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

BODY ART SHOW 2016 – exhibičná prehliadka bodypaintingu tento piatok

BRATISLAVA 15. novembra 2016 – Už tento piatok, 18. novembra, sa v Grand Hotel Pressburg**** v Bratislave uskutoční 3. ročník podujatia BODY ART SHOW.

Fenomenálna prehliadku netradičného umenia bodypaintingu sprostredkujú divákom najlepší bodypainteri zo Slovenska i zo zahraničia. Exhibíciu umenia maľovania na telo doplnia spevácke a tanečné vystúpenia. V netradičných úlohách modelov a modeliek sa predstavia známe osobnosti slovenského showbiznisu.

Podujatie BODY ART SHOW 2016 bude výnimočné aj tým, že večer bude pokračovať pre všetkých účastníkov veľkou After párty s rautom, s vyberaným jedlom a lahodnými vínami Elesko, ako aj s fotením sa s modelkami. O zábavu sa postará majster kúziel Peter Šesták a kapela Polemic. Lístky All Inclusive na Show a After párty a zakúpite v sieti TICKETPORTAL.

Organizátorom BODY ART SHOW 2016 je produkčná spoločnosť SHARMANT s.r.o..

Cieľom eventu BODY ART SHOW je predstaviť verejnosti „novodobé umenie“ bodypaintingu, jeho krásu a vznešenosť, ukázať možnosti jeho uplatnenia v umeleckom a zábavnom priemysle, podporiť umelcov – bodypainterov. V neposlednom rade je úmysel pomôcť finančne podporiť prevenciu onkologického ochorenia rakoviny

Odborným garantom podujatia BODY ART SHOW 2016 je známa vizážistka Marta Gejdošová. Je aktuálnou Majsterkou Slovenska v maľovaní na telo BodyArt a od roku 2011 členkou prestížnej World Bodypainting Association.

Web stránka podujatia: www.bodyartshow.sk

Facebook event: BODY ART SHOW 2016 www.facebook.com/events/331030727287136

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Generálny riaditeľ METRO Cash & Carry Karoly Szalai: Úspech v predaji potrebuje silnú symbiózu s dodávateľmi dm podporila sumou takmer 3 200 eur bratislavský klimatický projekt Lesostepné lúky Devínskej Kobyly

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.