Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
96132_tankujte na nas ucet_02 676x354.jpg
15. júla 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

BILLA spustila novú spotrebiteľskú súťaž o 600 tankovacích kariet

15.7.2021 – Spoločnosť BILLA pripravila pre svojich zákazníkov novú spotrebiteľskú súťaž, vďaka ktorej sa môžu bezstarostne vydať na letné výlety. Súťaž s názvom Tankujte na náš účet spoločnosť pripravila v spolupráci s partnerom – čerpacími stanicami OMV. Spoločnosť rozdá až 600 tankovacích kariet, ktoré môže získať každý, kto v období od 7. júla do 31. augusta 2021 nakúpi za 15 eur v akejkoľvek predajni BILLA po celom Slovensku.

Leto je ideálny čas na objavovanie a nové dobrodružstvá. Zbaľte svoju rodinu alebo priateľov a vydajte sa na cestu s palivom zadarmo. Vďaka novej spotrebiteľskej súťaži spoločnosti BILLA môžete vyhrať tankovacie karty v hodnote 100, 200 alebo 300 eur. Stačí, ak počas trvania súťaže nakúpite v predajniach BILLA tovar v minimálnej hodnote 15 eur, a zaregistruje svoj pokladničný blok na webe www.billa.sk. Týždenne žrebujeme 75 šťastných výhercov.

„Uvedomujeme si, že v letnom období sa vydáva mnoho ľudí na dovolenku autom, preto sme sa rozhodli, že v novej spotrebiteľskej súťaži uľahčíme zákazníkom ich cestu tým, že budú môcť tankovať zadarmo. Chceme, aby si spotrebitelia užili leto plné zážitkov, či už to bude pri objavovaní krás Slovenska alebo pri rodinnom stole plnom čerstvého a kvalitného jedla,“ dodala marketingová riaditeľka BILLA Denisa Pernicová.

Spoločnosť BILLA podporí novú spotrebiteľslú súťaž o 600 tankovacích kariet OMV prostredníctvom TV spotu, instore na predajniach, v digitálnej a PR komunikácii. Televízny spot nájdete na odkaze TU.

Informačný servis

K téme

V roku osláv posiela Henkel Slovensko materiálnu pomoc vyše 118 000 seniorom po celom Slovensku Pokémoni sú späť. Vzácne zberateľské kartičky z novej kolekcie získate v BILLA

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.