Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. februára 2013 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Azet.sk v ankete Slávik 2012 vyhodnotil najlepší hudobný web

BRATISLAVA 4. februára – Už tretí rok sa v ankete o najobľúbenejších interprétov slovenskej populárnej hudby – Slávik 2012 objavila kategória: Najlepšia webová stránka interpréta/kapely, ktorej vyhlasovateľom je Pokec.sk – najväčší slovenský komunitný portál od spoločnosti Azet.sk. Tento rok zvíťazil web Zuzany Smatanovej.

Internetová jednotka Azet.sk spustila hlasovanie 10. decembra 2012 na svojom portáli Azet.sk/slavik. Do 6.januára bolo možné posielať svoje tipy na najlepší web kapely, spevákov alebo speváčky do finálnej nominácie. Hlasujúci tak mali možnosť opäť podporiť svojho obľúbeného interpréta alebo kapelu aj na webe. Medzi nominovanými tento rok boli známe aj menej známe kapely – Elán, Desmod, IMT Smile, EMO, Gladiator, Horská Chata, La Gioia a veľa ďalších. Medzi súťažiacimi interprétmi a spevákmi ste mohli nájsť web Zuzany Smatanovej, Roba Opatovského, Mira Žbirku, Celeste Buckingham a mnoho ďalších. Aj napriek tomu, že súťaž už skončila, iba tu môžete nájsť jedinečný prehľad hudobných webov: http://www.azet.sk/slavik/index.php

Víťaz s najlepším webom tohto ročníka – Zuzana Smatanová získala rovných 4328 hlasov, ktoré rozhodli o jej víťazstve. Na druhom mieste sa umiestnil web Martina Haricha a tretie miesto patrí webovej stránke Celeste Buckingham.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

K téme

Spoločnosť TAURIS sa stala dvojnásobnou držiteľkou prestížneho ocenenia Voľba spotrebiteľov – Najlepšia novinka 2024 50 % zľava na vlak: Cestujte so ZSSK na Profesia days

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.