Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. septembra 2014 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

AXWELL zo Swedish House Mafia už tento piatok v Bratislave

BRATISLAVA 3. septembra – Pripravte sa na luxusnú rozlúčku s tohtoročným letom, ktorú môžete zažiť v spoločnosti svetovej ikony hudobnej scény AXWELL člena formácie SWEDISH HOUSE MAFIA. Piatok, 5 september v Incheba Expo Aréne.

Päť členný tím ráta AXWELLa, Vizuálneho špecialistu, Svetlotechnika, Pyrotechnika a neznámeho člena posádky a priletí private jetom do Viedne. Celý tím bude ubytovaný v 5 hviezdičkovom hotely v centre Viedne, čo bola jedna z požiadaviek AXWELLA. Cena v tomto hotely sa pohybuje od 500 Eur na noc, za suite 2200 Eur.

Ďalšie požiadavky ikonického Dja su skôr štandardné, šampanské Cristal na prípitok s promotérom, kvalitné pivo a večeru v centre Bratislavy. Jedna výnimka sa však chystá. Ako v roku 2011 oslávil Armin van Buuren ukončenie svojho turné v jednom z vyhlásených klubov v centre Bratislavy, tak aj AXWELLa, ktorý ukončuje v Bratislave svoje európske turné možno stretnete niekde v nočnej Bratislave. Ešte jedna zaujímavosť stojí za povšimnutie. Všetci účinkujúci majú zákaz hrať skladby od Swedish House Mafia, Calvina Harrisa a samotného Axwella. Ak to porušia, vybaví si to s nimi v zákulisí, ako napr. v minulosti osviežením daného Dja kýbľom ľadu.

Okrem AXWELLa vystúpia tranceová britská inštrumentálna legenda CHICANE, švédsky tech/house producent JESPER DAHLBÄCK a domáci matadori MILAN LIESKOVSKY, EKG a Mairee.

Trailer eventu: https://www.youtube.com/watch?v=PhM6Tt7DCSY
FB udalost eventu: https://www.facebook.com/events/319885084830658/
Web eventu: www.fte.sk
Vstupenky: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/1211/axwell-chicane–

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Axwell & Ingrosso v Trenčíne: Slovensko zažilo tanečnú revolúciu! EDMANIA predstavila kompletný lineup: Zaži tanečnú revolúciu na vlastnej koži!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.