Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
89445_sagan dcvr1 676x569.jpg
5. decembra 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Autobiografia Petra Sagana – MÔJ SVET

BRATISLAVA 5. decembra 2018 – Autobiografia Petra Sagana MÔJ SVET od 5. decembra vo všetkých kníhkupectvách! Všetci fanúšikovia Petra Sagana sa dočkali. Dlho očakávaná autobiografia Petra Sagana MÔJ SVET sa, po úspešnom krste v Londýne, uchádza o priazeň slovenských zberateľov príbehov zo zákulisia cyklistiky. V knihe MÔJ SVET sa vyjadruje k svojmu detstvu, začiatkom v cyklistike a stručne hodnotí predchádzajúce roky, odkedy ako 19-ročný vstúpil do profi cyklistiky. Ideálny čas na pútavý príbeh pod vianočný stromček, čo myslíte?

Hlavná časť knihy sa však venuje trom rokom, v ktorých Peter opakovane zvíťazil na majstrovstvách sveta. Príbeh knihy MÔJ SVET nás zavedie do obdobia, kedy Peter Sagan vstúpil do profesionálnej cyklistiky a zachytáva po sebe idúce tri roky svetového šampionátu UCI v Richmonde v roku 2015, v Dauhe v roku 2016 a v Bergene v roku 2017, kedy Peter Sagan dosiahol nemožné: trikrát po sebe zvíťazil. Peter opisuje svoje zážitky z pretekov okolo Flámska z jari 2016 veľmi autenticky:

S úprimnosťou a s jeho humorom, Peter odhalí aj detaily jeho cesty k víťazstvám, porozpráva o svojich sklamaniach, a aj o tom, čo stálo v pozadí jeho diskvalifikácie z Tour de France 2017. Fanúšikovia sa dozvedia, ako sa pozerá na šport, čo je pre muža s prezývkou „Tourminátor“ najväčšou motiváciou, čo ho inšpiruje i to, čo si myslí o jazdcoch v pelotóne. Kniha v zahraničí vychádza, popri slovenčine, v 13 cudzích jazykoch.

Kniha má 336 strán + 16 strán fotografickej prílohy a je dostupná je v sieti online a kamenných obchodov sietí Martinus, Panta Rhei i všetkých kníhkupectvách na Slovensku. Vydavateľom knihy je Eastone Books, Odporúčaná cena knihy je 22,99 eur.

O vydavateľstve Eastone Books

Knižné vydavateľstvo Eastone Books pôsobí na slovenskom trhu od roku 2004. Zameriava sa predovšetkým na prekladovú literatúru z oblasti motivácie a osobného rozvoja, životného štýlu a spirituálnej oblasti, biografie, jazykovú literatúru a populárno-náučné tituly rôzneho druhu. www.eastonebooks.com

K téme

Rod Stewart: Inšpiratívna hudobná kariéra a láska k futbalu Seriálový Chandler a jeho autobiografia Priatelia, lásky a jedna hrozná potvora

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.