Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. septembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Audioport prinesie spoločné vysielanie Rádia_FM a Radia Wave

BRATISLAVA 24. eptembra – Projekt Audioport v pondelok 30. septembra už po štvrtýkrát prinesie spoločné vysielanie slovenského Rádia_FM a českého Radia Wave. „Keďže v rámci Audioportu vystúpia dve úplne čerstvé hudobné tváre, rozhodli sme sa v priebehu tohto dňa venovať mladým talentom z rôznych oblastí umenia. Určite spoznáte ľudí, o ktorých ešte budete v budúcnosti počuť,“ vyjadrila sa šéfredaktorka Rádia_FM Lenka Bednárová. V štúdiu Rádia_FM sa tak predstavia napríklad mladá ilustrátorka Daniela Olejníková, grafický dizajnér Rudolf Vychovalý, ale aj v Cannes ocenený slovenský filmár Matúš Vizár.
Vysielaním budú sprevádzať moderátori Rádia_FM Martin „Ego“ Staňo a Dominika Karasová, známi z Rána na eFeMku, od 10:00 do 14:00 vysiela Lucia Cibulová a čas od 14:00 do 18:00 bude patriť Danielovi Balážovi. Slovenskí redaktori svoje pásma budú moderovať spoločne s kolegami z Radia Wave Jonášom Zbořilom, Bárou Šichanovou a Alešom Stuchlým.
Celý Audioport zavŕši dvojkoncert v Komornom štúdiu Slovenského rozhlasu. O 20:00 vystúpi slovenská nu-folková pesničkárka Katarzia a o 21:00 sa môžete tešiť na projekt českého maskovaného hudobníka, ktorý si hovorí Kittchen. Vstup na večerný program v Komornom štúdiu bude voľný až do zaplnenia kapacity sály.
Podrobné informácie hľadajte na stránke Rádia_FM http://fm.rtvs.sk
alebo na Facebooku https://www.facebook.com/radiofm
Viac o rádiu Wave http://www.rozhlas.cz/radiowave/portal/
Viac o projekte Katarzia https://www.facebook.com/katarziaprojekt
Viac o projekte Kittchen http://www.kittchen.cz/

Juraj Kadáš
PR manažér
Sekcia marketingu a komunikácie
RTVS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es

K téme

Spoločné živé varenie a vysielanie Rádia_FM a Rádia Wave Tauris postavil v Košiciach moderné logistické centrum. Zefektívni distribúciu, zníži dopad na životné prostredie a zlepší pracovné podmienky pre zamestnancov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.