Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. augusta 2012 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Atrament & káva v tradičnej viedenskej kaviarni

BRATISLAVA 2. augusta – Ako spomienku na tradíciu viedenskej kaviarenskej kultúry pripravil domáci režisér Christoph Prückner so svojím divadelným súborom v známej Café Landmann scénické literárne večery. Divadelný projekt s názvom Atrament & káva prinesie od 2. augusta viedenskému publiku úsmevné príbehy „o literatúre z kaviarne, o kaviarni, hrané v kaviarni“. Divadelníci si v letnej produkcii v tradičnej kaviarni pripomenú vplyv židovských autorov na viedenskú kaviarenskú kultúru.

V uvoľnenej atmosfére Café Landmann sa hostia pri typickej viedenskej melanž zabavia aj 9., 23. a 30. augusta. Letná sezóna scénických večerov sa bude odohrávať v kulise viedenskej Café Landmann na ulici Dr.-Karl-Lueger-Ring 4 v centre mesta. Dve hodiny trvajúce scénické literárne predstavenia, ktoré začínajú o 20.00 hod., prinesú spomienky a texty od klasikov ako Peter Altenberg, Adolf Bergmann, Karl Kraus a Friedrich Torberg a iných. Bližšie informácie na www.tinteundkaffee.at.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Dobrodružné romantasy Mágia rodu Thornovcov Nepriateľ je bližšie, ako ste si mysleli

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.