Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. septembra 2015 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

ARTISTRY HYDRA-V™ prináša hĺbkovú hydratáciu pleti pre ženy

BRATISLAVA 16. septembra – Spoločnosť Amway predstavuje nový produktový rad ARTISTRY HYDRA-V™. Táto kolekcia je určená pre hĺbkovú hydratáciu pleti žien všetkých vekových kategórií, jej vývoj bol inšpirovaný objavom oceneným Nobelovou cenou.

Voda je neodmysliteľnou súčasťou celého nášho organizmu, nie je to inak ani v prípade najväčšieho telesného orgánu – v koži. Aj ona, ak má dobre vyzerať a správne fungovať, potrebuje pravidelné zásobenie vodou. Výskumy ukazujú, že pleť žien po dvadsiatom piatom roku veku, už začína trpieť nedostatkom vody. A to bez ohľadu na množstvo prijatých tekutín v priebehu dňa a druhu pleti ženy. S pribúdajúcimi rokmi, sa samozrejme tento problém zvyšuje. „Ako výskumy ukazujú, najefektívnejším spôsobom hydratácie pleti, je hĺbková hydratácia,“ popisuje Ildiko Dikošová, generálna riaditeľka spoločnosti Amway Česká republika, s r.o.

Produktový rad ARTISTRY Hydra-V ™ využíva najnovšie skúsenosti v oblasti vedy a prináša produkty, ktoré zaistia prirodzený proces hĺbkovej hydratácie pokožky. „Kolekcia ARTISTRY Hydra-V ™ bola inšpirovaná objavom, ktorý získal Nobelovu cenu. Ide o objav akvaporinov, teda akýchsi kanálikov nachádzajúcich sa vnútri v bunkách. Tieto kanáliky umožňujú priestup vody cez bunečné membrány do hĺbky pokožky, čím sa podieľajú na celkovej regulácii hydratácie pleti,“ vysvetľuje Ildiko Dikošová.

Rad ARTISTRY Hydra-V ™ svojim zložením umožní pleti získanie potrebných živín a navyše jej dodá aj dôležité minerálne látky z ružovej himalájskej soli, ktoré sú tradične vyhľadávané pre svoje liečebné a nutričné vlastnosti.

Rad ARTISTRY Hydra-V ™ ponúka celkom sedem produktov určených pre všetky typy pleti.

Osviežujúci penový čistiaci prípravok
Osviežujúce pleťové tonikum
Výživové pleťové koncentrované sérum
Osviežujúci gél-krém na oči
Osviežujúci gél (pre zmiešanú až mastnú pleť)
Vyživujúci gél-krém (pre všetky typy pleti)
Obnovujúci hydratačný krém (pre normálnu až suchú pleť)

Vedeli ste že:

• Pokožka žien starších dvadsať päť rokov trpí dehydratáciou.
• Dehydratácia pleti sa prejavuje svrbením, olupovaním, bodaním a nepríjemným pocitom suchej a napnutej kože.
• Hĺbkovou dehydratáciou pleti trpia aj ženy, ktoré dbajú na pravidelný pitný režim.
• Kolekcia ARTISTRY HYDRA-V je inspirovaná objavom akvaporinov, za ktorý v roku 2003 získal americký chemik Peter Agre Nobelovu cenu za chémiu.
• Tento objav umožňuje zvýšenie o 270 percent obsahu vody v pokožke a zaisťuje hydratáciu počas 24 hodín.
• Pravidelná hĺbková hydratácia znamená osvieženie, obnovu a revitalizáciu pleti, ktorá je následne jemná, hebká a vláčna na pohľad aj na dotyk.

O spoločnosti Amway
Amway je najväčšou spoločnosťou priameho predaja na svete a podľa rebríčku časopisu Forbes 28. najväčšou americkou súkromnou firmou. V roku 1959 ju založili Jay Van Andel a Rich DeVos v meste Ada v USA. Teraz pôsobí vo viac ako 100 krajinách sveta zahŕňajúc Áziu, Afriku, Austráliu, Európu aj Severnú a Južnú Ameriku. Amway má viac ako 21 000 zamestnancov po celom svete a ďalšie 3 milióny distribútorov (vlastníkov podnikania Amway). Amway ponúka viac ako 450 výrobkov v oblasti krásy, výživy a domácnosti prostredníctvom značky NUTRILITETM (doplnky stravy), ARTRISTRYTM, beautycycleTM (kozmetika) či AMWAY HOMETM (výrobky pre starostlivosť o domácnosť). Všetky výrobky Amway vychádzajú z vývoja vo vlastných výskumných strediskách. Viac ako 700 vedcov uskutoční ročne viac ako pól milióna testov zaručujúcich najvyššiu kvalitu a bezpečnosť. Amway vlastní 1000 patentov a ďalších 800 je už v procese registrácie. Spoločnosť Amway ponúka zákazníkom záruku spokojnosti, ktorá umožňuje vrátenie aj použitých výrobkov. Rozsah tejto záruky dokonca prevyšuje odporúčanie stanovené Svetovou federáciou asociácie priameho predaja (WFDSA).

Viac informácií na www.amway.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Cirque du Soleil Entertainment Group confirms closing of sale transaction and emergence from creditor protection Záujem o podnikanie rastie, hlavne medzi mladými ľudmi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.