Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. decembra 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Archív adventných koncertov je nielen na webe RTVS, ale aj v HbbTV

BRATISLAVA 7. decembra (SITA) – RTVS vychádza v ústrety aj tým divákom a poslucháčom, ktorí si ich nestihli naživo pozrieť na Dvojke alebo vypočuť v repríze v Rádiu Slovensko. Archív koncertov nájdu na webe RTVS http://www.rtvs.sk/televizia/archiv/12849. Dostupný je aj cez novú aplikáciu RTVS Slovensko Advent 2017 v hybridnom vysielaní (HbbTV), ktoré kombinuje televízne vysielanie so širokopásmovým internetom. Okrem záznamov jednotlivých vystúpení sú tam aj informácie o tomto projekte, ktorý pokračuje už šiesty rok.

Pre príjem HbbTV je potrebný televízor alebo set-top-box s podporou tohto nového štandardu a pripojenie na internet. Ponuka služieb HbbTV sa aktivuje stisnutím červeného tlačidla na diaľkovom ovládaní. HbbTV aplikácia RTVS je dostupná na kanáloch Jednotka HD a Dvojka HD na satelite Astra 3B (23,5°E), ako aj na všetkých verejnoprávnych programoch v DVB-T.

Slovensko Advent je unikátny projekt RTVS, ktorý spája umenie a kultúru s charitatívnym rozmerom. V jedinečných historických priestoroch sa počas pracovných dní predstavia do 22. decembra špičkoví slovenskí umelci a hudobné zoskupenia. Výťažok z predaja vstupeniek na každý koncert poputuje jednému občianskemu združeniu.

K téme

Jarná susedská brigáda ako kedysi UPC: Hrozí úplný zákaz českých staníc v ponuke slovenských operátorov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.