Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
97158_novy projekt 10 676x444.jpg
15. novembra 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

André Rieu: Toto rozhodnutie som urobil s bolesťou v srdci. Koncert kráľa valčíkov sa presúva na 31. mája 2022

15.11.2021 – Jedna najzaujímavejších hudobných udalostí roka – koncert celosvetovo uznávaného huslistu, André Rieu, ktorý sa mal uskutočniť už tento štvrtok v Bratislave, sa spolu s viedenskými koncertmi, ktoré mali byt otváracím triom jeho KING OF WALTZ TOUR 2022, a zároveň jedinými predstaveniami huslistu tohto roku sa presúvajú na máj 2022.

Blížiaci sa koncert jedného z najúspešnejších inštrumentalistov sveta, André Rieu, ktorý bol plánovaný na 18.11.2021, sa spolu s ďalšími európskymi koncertmi presúva na máj 2022. André Rieu neostal nič dlžný svojej povesti a návštevníkom slovenského koncertu posiela personalizovanú správu. „Vzhľadom na súčasnú situáciu, v súvislosti s pandémiou koronavírusu, som sa rozhodol odložiť tohto týždňový koncert v Bratislave na 31. mája 2022. Je to veľká udalosť pre 7 000 ľudí a za súčasných okolností, veľmi vysokému počtu infikovaných ľudí a preťažený systém zdravotnej starostlivosti, Vám nemôžem dopriať bezstarostný a šťastný večer a odohrať koncert pre také veľké publikum na Slovensku. Toto rozhodnutie som urobil s bolesťou v srdci, pretože po 19 mesiacoch bez koncertov sme netúžili po ničom inom, ako vyskočiť na pódium a hrať. Ale mám pocit, že toto je jediná správna vec, ktorú teraz môžete urobiť a vaša bezpečnosť je mojou najvyššou prioritou. Vstupenky na budúcoročný koncert, samozrejme, zostávajú v platnosti. Ďakujem a dúfam, že sa všetci uvidíme 31. mája 2022! Veľa lásky!,”odkazuje so smútkom v srdci samotný Rieu.

Obrovský, nie len hudobný zážitok, sa tak na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu uskutoční 31. mája 2022. Všetky vstupenky zakúpené na podujatie plánované 18.11.2021 ostávajú automaticky v platnosti aj naďalej, a to na nový (presunutý) termín koncertu  31. mája 2022.

Ďalšie informácie sú k dispozícii na: www.andrerieu.com a www.vivien.sk

Informačný servis

K téme

Švédsky klimatický triler Aj keď sa všetko skončí “Kráľ valčíka” prinesie 11. novembra 2023 do TIPOS Arény v Bratislave hudobnú extravaganzu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.