Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87755_2 676x451.jpg
9. mája 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Ambasádori čerstvosti Adam Žampa a Andreas Žampa otvorili novú predajňu BILLA na východe Slovenska

BRATISLAVA 9. mája 2018 – BILLA Slovensko minulý mesiac predstavila svojich nových ambasádarov, slovenských reprezentantov v zjazdovom lyžovaní, bratov Adama Žampu a Andreasa Žampu. Mladí východniari už stihli v svojom kraji podporiť nielen športové podujatie HÝBSA v Prešove, ale minulý týždeň otvorili za účasti primátora mesta Spišská Nová Ves Jána Volného novú predajňu s dôrazom na čerstvosť.

Spoločnosť BILLA otvorila v tomto meste v poradí už svoju druhú predajňu. Prvá sa nachádza v obchodnom centre Madaras a novootvorená predajňa sídli na Elektrárenskej ulici. Prestrihnúť pásku prišli aj bratia Žampovci, ktorí sa narodili a bývajú vo Vysokých Tatrách, takže Spišská Nová Ves je im veľmi blízka.

„Sme rodení východniari, na čo sme hrdí, a keď nie sme na pretekoch, radi sa vraciame do nášho kraja. Bolo nám preto cťou, že sme mohli s naším partnerom otvoriť pobočku BILLA v Spišskej Novej Vsi. Potrpíme si na čerstvú a zdravú stravu, a práve čerstvý a lokálny sortiment v kombinácii s výhodnými cenami, ktorý BILLA prináša aj na východ, sa nám veľmi páči,“ hovoria bratia Adam a Andreas Žampovci.

Za posledné roky u zákazníkov výrazne vzrastá záujem o čerstvé ovocie, zeleninu, pečivo a čerstvé mäso, preto im BILLA prikladá väčší význam. Hneď pri vstupe nájdu zákazníci oddelenie ovocia a zeleniny, následne chlieb a pečivo. Zamestnanci Billy zároveň každých 30 minút pripravujú pre svojich zákazníkov chrumkavý chlieb a pečivo. V novej predajni sa nachádza aj obľúbený obslužný pult s čerstvým mäsom, sezónnymi špecialitami a mäsovými výrobkami, ktoré je zavážané slovenskými i zahraničnými dodávateľmi päťkrát do týždňa, čím BILLA zabezpečuje svojim zákazníkom maximálnu čerstvosť, kvalitu a servis.

„Snažíme sa neustále zvyšovať nielen kvalitu tovaru, ale aj komfort nakupovania, a tak v novej predajni si už nebudú musieť zákazníci vážiť ovocie a zeleninu sami, ale im ju odvážia pokladníci Billy priamo na pokladni. Päť pokladní umožní zákazníkom urobiť rýchly a pohodlný nákup,“ dodáva Kvetoslava Kirchnerová, hovorkyňa spoločnosti BILLA. Nová predajňa zamestnáva 26 pracovníkov, ktorí sú pripravení reagovať na všetky zákaznícke otázky.

„BILLA dlhodobo presadzuje ekologický prístup a robí zmeny, ktoré vedú k zníženiu enviromentálnej záťaže. Preto sme aj v tejto predajni zaviedli moderné a ekologické technológie. Má vybudovaný efektívnejší systém chladenia, odpadové teplo z kompresorov využívame na vykurovanie predajne, či predohrev úžitkovej vody. Predajňa, ako aj zázemie, je plne vybavené LED osvetlením,“ vysvetľuje výhody novej predajne K. Kirchnerová.

K téme

UNIQA získala prestížne ocenenie EFFIE AWARD Europe 2023 za kampaň „Hovorte úprimne o duševnej nepohode“ Divadelno – hudobné predstavenia učia, ako triediť odpad

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.