Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. septembra 2015 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Alior Bank transformuje bankovníctvo pomocou IBM MobileFirst

BRATISLAVA 23. septembra – Poľská Alior Bank si vybrala aplikáciu IBM MobileFirst pre iOS, aby od základov transformovala spôsob, akým jej zákazníci môžu komunikovať s bankou. Používaním iPadu poskytnú zamestnanci banky Alior zákazníkom dynamickejšie a osobnejšie bankovníctvo, ktoré využíva najmodernejšie analytické nástroje, je bezpečné, jednoduché, rýchle a dostupné 24 hodín denne.

Alior Bank sa stane prvou bankou v Poľsku, ktorá využije iOS aplikáciu IBM MobileFirst. Jej nasadením banka umožní poradcom prístup do klientskeho portfólia a jeho správu priamo z iPadu, takže klientski pracovníci budú môcť poskytovať zákazníkom individuálne odporúčania a ponuky. Všetky tieto funkcie budú poradcom dostupné kdekoľvek sa stretnú so svojimi klientmi, teda nielen v banke, ale napríklad aj u klienta doma v kuchyni alebo v miestnej kaviarni. Tento krok podporuje odhodlanie banky Alior stať sa lídrom na trhu inovácií.

„Vďaka unikátnej spolupráci medzi spoločnosťami Apple a IBM, môžeme našim zákazníkom privátneho bankovníctva priniesť jedinečnú digitálnu bankovú skúsenosť, ktorá im prinesie ponuku šitú na mieru ich individuálnym preferenciám a naplánovaným finančným cieľom,“ vraví Andrzej Rosłaniec, riaditeľ privátneho bankovníctva, Alior Bank.

„Apple a IBM transformujú spôsob výkonu práce v rôznych odvetviach, zahŕňajúc aj bankovníctvo a finančné služby,“ hovorí Maciej Jakubowski, Associate Partner, IBM a dopĺňa, že v spolupráci s klientmi ako Alior Bank, vidí IBM transformačnú silu, ktorá v konečnom dôsledku vedie k lepším službám zákazníkov. Aplikácie IBM MobileFirst pre iOS môžu byť prispôsobené pre hociktorú organizáciu, jednoducho sa nasadzujú a sú spravované a aktualizované prostredníctvom cloudových služieb IBM špeciálne pre zariadenia iOS.

Viac informácií nájdete na:
http://www-03.ibm.com/press/us/en/pressrelease/47682.wss

Viac informácií o Alior Bank nájdete na:
https://urldefense.proofpoint.com/v2/url?u=https-3A__www.aliorbank.pl_&d=BQMGaQ&c=eEvniauFctOgLOKGJOplqw&r=A5lQqVTWfBUv_usqfTuBXA&m=SbfoAm51njoGs4RZYLguQRmTuau7C3wSHMZSoO5nuLY&s=rscXbDz0A1jRCNu-Rw6QitD7JigsRZZQTfd2mGza0Xs&e=

Obrázky k téme nájdete na:
https://www.flickr.com/photos/ibm_media/21513604805

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

PSS potvrdzuje svoj dlhodobo zodpovedný postoj k prírode a podnikaniu Bezkontaktné platby Mastercard sa budú dať realizovať na Slovensku už aj s náramkami Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.