Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Proerecta_5_mala.jpg
18. júna 2018 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Ako zvíťaziť nad erektilnou dysfunkciou?

BRATISLAVA 18. júna – V súčasnosti trpí rôznymi stupňami erektílnej dysfunkcie až 40 % mužov po 40-ke. Až tri štvrtiny z nich ignorujú príznaky tohto problému a nesnaží sa problém riešiť.

Poruchy erekcie spôsobujú fyziologické, ale aj psychologické vplyvy. K ich odstráneniu často pomôžu aj kvalitné prírodné výživové doplnky.

Viaceré medzinárodné odborné štúdie* potvrdili šesť dôvodov, ktoré zhoršujú erekciu. Patria sem srdcovocievne ochorenia, cukrovka, obezita, fajčenie, konzumácia alkoholu a dokonca aj nosenie mobilného telefónu vo vrecku nohavíc.

Z psychologického hľadiska má na erekciu negatívny vplyv najmä stres, či už z práce alebo prázdnej peňaženky. Zárukou zdravej erekcie je fyzická aj psychická kondícia muža.

Ako odstrániť erektilnú dysfunkciu?

Pozrite sa na svoj život a odstráňte z neho všetky negatívne vplyvy na erekciu. Pri závažnejších zdravotných komplikáciách (cukrovka, kardiovaskulárne ochorenia) počúvajte rady lekára, ktorý vaše ochorenie udrží pod kontrolou. Ak zažívate stres, relaxujte a upokojte sa.

Vyhýbajte sa alkoholu, fajčeniu, omamným látkam, ale aj mäkkým drogám. Tie celú situáciu len zhoršia. Ak trpíte nadváhou či obezitou, začnite sa zdravšie stravovať a zaraďte do svojho života pravidelný pohyb. Celý proces nápravy zdravej erekcie môžete podporiť aj užívaním kvalitného výživového doplnku na podporu erekcie.

Čo (ne)robiť?

Akýkoľvek výživový doplnok na erekciu vám však bude na nič, ak pre podporu erekcie neurobíte aj zopár ďalších zmien. Jedna z nich je  eliminácia všetkých negatívnych vplyvov na erekciu, druhou zmenou by mal byť otvorený rozhovor s vašou manželkou či partnerkou.

Dôležité je, aby ste sa vzájomne so vzniknutej situácie neobviňovali. „V prípadoch, keď sa jedná o psychickú príčinu problémov, a tých býva väčšina, je dobré celú situáciu trochu odľahčiť a netlačiť na pílu. Odporúčam napríklad vyskúšať iné varianty vzájomného vzrušovania. To si samozrejme vyžaduje vysokú mieru otvorenosti a diplomacie na obidvoch stranách,“ radí life koučka Libuše Konopová.

Ktorý výživový doplnok môže byť ten pravý?

Aj medzi výživovými doplnkami na erekciu musíte starostlivo vyberať. Český produkt s nemeckou receptúrou Proerecta obsahuje kvalitné prírodné zložky, medzi ktoré patrí extrakt Ženšenu, Tribulus Terrestris, Citrulín a extrakt Kakaovníku.

Extrakt z koreňa ženšenu má za úlohu optimalizovať mužské sexuálne funkcie a chrániť ich pred oslabením. Podporuje prekrvenie organizmu, vrátane penisu, čím prispieva k pevnej erekcii a telesnej vitalite. Zároveň chráni pred vyčerpaním a stratou imunity. Viac informácií o produkte Proerecta získate na webe proerecta.com, prípadne v recenzii https://www.lepsia-erekcia.sk/proerecta/.

Užívanie doplnku stravy pre podporu erekcie vám však skutočne pomôže iba vtedy, ak ho budete užívať so zreteľom na zmenu života. Zmenu, ktorá eliminuje negatívne vplyvy na erekciu.

 *Zdroje: The Cleveland Clinic Foundation, The Federal University of Rio Grande do sul, Brazil, Journal of Sexual Medicine, Tulane Univerzity School of Public Health and Tropical Medicine, Keogh Institute for Medical Research, a ďalšie.

K téme

20 rokov AAA AUTO na slovenskom trhu: 300-tisíc predaných áut KOOPERATIVA prináša nájomné bývanie už aj do Bratislavy – sprístupní 102 bytov v komplexe Ovocné sady Trnávka

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.