Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. septembra 2014 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Ako získať peniaze na šport

BRATISLAVA 11. septembra – FC Liverpool je jedným z Top 10 najhodnotnejších futbalových klubov sveta. Jeho najvyšší výkonný šéf Ian Ayre bude prestížnym spíkrom na TREND konferencii Športový manažment 2014, ktorá sa uskutoční 17. septembra v hoteli NH Gate One v Bratislave. Predstaví na nej prípadovú štúdiu o vzostupoch tohto veľkoklubu v posledných rokoch a bude hovoriť aj o rozdieloch medzi klasickým a športovým marketingom.

O financovaní športu zo štátnych prostriedkov aj v kontexte pripravovaného nového zákona o športe bude hovoriť Ladislav Čambal, generálny riaditeľ sekcie športu Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.

Skúsenosti futbalového agenta, ktorý predal Martina Škrteľa do FC Liverpool, predstaví na konferencii špičkový medzinárodný futbalový manažér a agent Karol Csontó.

Účastníci podujatia, ktorého hlavný hedlajn je Ako získať peniaze na šport, budú môcť položiť svoje otázky aj majiteľovi futbalového klubu MŠK Žilina Jozefovi Antošíkovi i generálnemu manažérovi úspešných basketbalistiek Good Angels Košice Danielovi Jendrichovskému.

Podujatie bude moderovať športový komentátor, manažér atletických hviezd a spoluorganizátor významných atletických podujatí Alfonz Juck.

Program konferencie nájdete na www.trendkonferencie.sk

Zdroj: TREND Representative, s.r.o.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Spolok Judášov. Krimitriler od Petra Šlosera Viete zmeniť názor, alebo si tvrdohlavo stojíte za svojím?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.