Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. mája 2012 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Ako má vyzerať moderná poliklinika? Zistite a získajte darček!

BRATISLAVA 14. mája – Moderné polikliniky ProCare v Bratislave, Nitre a Košiciach pozývajú na návštevu s prehliadkou, na ktorej záujemcom ukážu, ako má fungovať poliklinika v roku 2012.

Čo všetko sa na stretnutí dozviete?

Ak máte už dosť neochotných lekárov a nekonečného čakania v preplnených štátnych zariadeniach, navrhneme Vám spôsob, ako sa týchto nepríjemností zbaviť. Ukážeme Vám, aký štandard a služby sú samozrejmosťou pre našich klientov. Vysvetlíme Vám princípy fungovania našej polikliniky, v prípade záujmu Vám odporučíme naše služby.

Ako si dohodnete stretnutie v poliklinike?

Stačí vyplniť krátky formulár na webstránke ProCare a následne Vás bude kontaktovať klientský pracovník, ktorý si s Vami dohodne vhodný termín. Môžete si vybrať 4 rôzne polikliniky ProCare, v Bratislave na Daxnerovom námestí v Ružinove a na Betliarskej v Petržalke, tiež v Nitre na Fatranskej a v Košiciach na sídlisku KVP. Mapu zariadení a členov siete ProCare nájdete na tomto odkaze.

Aký darček získate pri návšteve polikliniky ProCare?

Každý návštevník získa praktický darček, ktorý sa Vám zíde počas aktívnych letných dní. Záujemcovia v Bratislave a Košiciach si budú môcť zakúpiť poukážku na 1 kompletné vyšetrenie vo vybranej ambulancii za symbolickú cenu 7 €. Poukážku môžete následne použiť aj ako kredit 7 € pri nákupe programu celoročnej zdravotnej starostlivosti.

Dovidenia v ProCare!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Faster Than a Train: Byť rýchlejší ako vlak a správať sa ekologicky V TIPOSE sme pripravení naskočiť do hry

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.