Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Feae.jpg
Foto: Zlatý klinec
17. apríla 2018 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Agentúry, pozor! Zlatý Klinec spustil registráciu. Nové kategórie, nové trhy, nové príležitosti.

BRATISLAVA 17. apríla 2018 – Národná súťaž kreativity dnes otvorila brány registrácie. Agentúry a zadávatelia z oblasti reklamy, PR, produkcie či event manažmentu majú  dva týždne na to, aby svoje práce prihlásili a uchádzali sa o ceny za najkreatívnejšiu reklamu na Slovensku. Registrácia prác sa uzavrie v pondelok 20. apríla 2018 o polnoci.

Medzi najväčšie novinky súťaže patria dve nové kategórie CRAFT a DESIGN, do ktorých sa môžu prihlasovať nielen reklamné  agentúry, ale i dizajnéri a produkčné spoločnosti a štúdiá.

Tento rok  prvýkrát v histórii môžu byť do súťaže prihlásené nielen práce, ktoré boli vytvorené pre slovenský trh, ale i pre zahraničných zadávateľov. Podmienkou pre takéto práce je dodanie potvrdenia klienta,  že prácu slovenská agentúra  vytvorila. Do súťaže sa môžu prihlasovať práce, ktoré boli zverejnené  v termíne od 26. mája 2017 do 25. mája 2018.  Ďalej môžu byť prihlásené aj také práce, ktoré boli zverejnené pred 26. májom 2017 a zároveň ich zverejnenie  pokračovalo aj po 26. máji 2017, a ktoré zároveň neboli prihlásené do iného predchádzajúceho ročníka súťaže, bez ohľadu na kategóriu súťaže.

O súťažných prácach budú tento rok rozhodovať samostatne dve poroty Single Channel Jury  /pre kategórie  vizual,  out of home,  craft, design,  audio,  film/  a Multi Channel Jury /pre kategórie  digital,  media,  promo, kreativita v PR,  kampaň/.

POROTA ZLATÝ KLINEC 2018

SINGLE CHANNEL JURY
Daniel Friš – CZ predseda, CW(Kaspen/Young.Matt )
Igor Majkút AD (Breakpoint)
Maroš Hamorský CW (Zaraguza)
Denisa Pajkošová AD ( Effectivity)
Vlado Slivka CW (Mark BBDO)
Štefan Andrejco AD (Wiktor Leo Burnett)
Rasťo Uličný AD (MUW Saatchi & Saatchi)

MULTI CHANNEL JURY
Klára Palmer  CZ predseda, CD ( McCann Prague)
Vlado Kurek CW ( TRIAD)
Rado Olos CW (Istropolitana Ogilvy)
Milan Bielik CW (MADE BY VACULIK)
Lenka Slovák Bónová CW (Respect APP)
Peter Kačenka AD (Wiktor Leo Burnett)
Jakub Kuvik AD (MUW Saatchi & Saatchi )

Viac informácií o kategóriách a pravidlách súťaže nájdete na http://www.zlatyklinec.sk/statut/

Najkreatívnejšie reklamy posledného roka spoznáme počas galavečera Zlatého klinca 2018 v piatok 25. mája o 20.00 hod. v bratislavskom Istropolise.

K téme

V piatok 31. mája sa v Bratislavskom Istropolise udeľovali ocenenia za najkreatívnejšiu reklamu Zlatý Klincec 2019 Zastavme sklerózu multiplex skôr ako ona zastaví nás

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.