Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. augusta 2013 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

Accenture predstavuje novú verziu Accenture Cloud Platform

BRATISLAVA 2. augusta – Spoločnosť Accenture spustila novú verziu svojej platformy Accenture Cloud Platform, ktorá ponúka nové a vylepšené služby pre verejné a súkromné cloudové infraštruktúry. Platforma zároveň rozširuje portfólio poskytovateľov infraštruktúrnych služieb, čím spoločnosť zväčšuje jej geografický dosah o nové dátové centrá umiestnené v Latinskej Amerike a Ázii.

Nová verzia platformy Accenture Cloud Platform prináša viac flexibility a možností. Rozšírením ekosystému cloudových poskytovateľov dokáže Accenture ponúkať bohatšie portfólio služieb, ktoré umožní klientom získať vyhovujúce riešenie v čase a mieste, ktoré potrebujú. Riešenia sú zároveň poskytované v balíkoch a štandardizovaných formátoch, ktoré umožňujú rýchle nasadenie za nižšie náklady.

Rastúce portfólio poskytovateľov rozširuje geografickú pôsobnosť cloudovej platformy spoločnosti Accenture o nové dátové centrá umiestnené v Latinskej Amerike a Ázii. Platforma poskytuje infraštruktúrne služby s nasledovnými poskytovateľmi:

• Amazon Web Services – platforma poskytuje aktivovanie účtu a expertné služby v oblasti provisioningu, podporuje zákazníkov využívajúcich prostredie Amazon Web Services v deviatich regiónoch po celom svete.

• Microsoft Windows Azure – Accenture Cloud Platform poskytuje aktiváciu účtu a podporuje nasadenie riešení pre vývoj aplikácií na platforme Windows Azure

• Verizon Terremark – platforma poskytuje provisioning, ako aj administratívne a podporné služby pre podnikateľský cloud spoločnosti Terremark, ktorý je virtuálnym privátnym cloudovým riešením. Prostredníctvom datacentra v brazílskom Sao Paole rozširuje cloudová platforma spoločnosti Accenture svoj geografický dosah aj do Latinskej Ameriky.

• NTT Communications – Accenture podporuje súkromné a verejné podnikateľské cloudy spoločnosti NTT Communications a zároveň ponúka provisioning, administratívne a podporné služby, ako aj profesionálne poradenstvo, ktoré pomáha klientom navrhnúť a nasadiť svoje aplikácie v cloude. Platforma si vďaka verejným dátovým centrám v Hong Kongu a Tokiu rozširuje pôsobisko aj v ázijsko-tichomorskom regióne.

„Vďaka novej verzii sme posilnili možnosti platformy tak, aby systém poskytovateľov spĺňal nároky na najvyššiu kvalitu. Rozšírené portfólio poskytovateľov zvyšuje naše geografické zázemie a pomáha nám poskytovať lepšie služby pre našich zákazníkov po celom svete,“ povedal Michael Liebow, generálny riaditeľ a Global Lead pre Accenture Cloud Platform. „Plánujeme rozvíjať podnikové služby na našej cloudovej platforme, ktorá ďaleko presahuje typické služby poskytovateľov,“ dodal Liebow.

Accenture investuje do cloudovej platformy veľkú časť svojich investícií. Do roku 2015 plánuje investovať viac ako 400 miliónov dolárov do oblasti cloudových technológií, kvalifikovania a odbornej prípravy. Hlavným cieľom týchto investícií je poskytovanie cloudových služieb z vlastnej siete poskytovateľov, rovnako ako prepojenie vlastných priemyselných riešení s inováciami tretích strán.

Spoločnosť Accenture sa doteraz podieľala na viac ako 6000 projektoch v oblasti cloud computingu pre svojich klientov, z ktorých viac ako 60% figurovalo v rebríčku Fortune Global 100. Accenture sa zároveň môže v súčasnosti pochváliť viac ako 7900 profesionálmi, ktorí sú vyškolení v oblasti cloud computingu.

Viac o Accenture Cloud Platform nájdete TU.

O spoločnosti Accenture
Accenture je globálna spoločnosť poskytujúca odborné služby v oblasti manažérskeho poradenstva, technologických služieb a outsourcingu. Má približne 259.000 zamestnancov a poskytuje svoje služby klientom vo viac ako 120 krajinách. Vďaka kombinácii jedinečných skúseností a rozsiahlych znalostí naprieč všetkými odvetviami, doplnenými rozsiahlym výskumom celosvetovo najúspešnejších firiem, spoločnosť Accenture pomáha svojim klientom stať sa vysoko výkonnými spoločnosťami. Spoločnosť za fiškálny rok končiaci k 31.augustu 2012 dosiahla celosvetový obrat 27,9 miliardy amerických dolárov. Pre viac informácií o spoločnosti Accenture navštívte www.accenture.com.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

V roku 2024 budú kľúčové technológie, ktoré zvýšia ľudskú produktivitu a kreativitu, ukazuje nová správa Accenture Technology Vision Firemná výzva za zlepšenie právneho postavenia LGBTI+ ľudí na Slovensku získala Cenu Inakosti

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.