Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
101696_novy projekt 1 2 676x444.jpg
22. mája 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

50-tka je nová 40-tka

22.5.2023 – Viac ako 3.500 ľudí sa zúčastnilo výskumu o živote ľudí nad 50 rokov na Slovensku. Výsledky sú pozitívne. Takmer polovica sa cíti mladšie oproti svojmu veku. Z nich polovica sa cíti mladšie až o 10 rokov. 83 % respondentov vníma samého seba ako životného optimistu.

Ak máte viac ako 50 rokov, aj váš názor zaujíma organizátorov tohto unikátneho výskumu. V prípade, že vyplníte priložený dotazník, môžete sa zaradiť do zlosovania o 23 cien v celkovej výške 3.550 EUR.

Prebiehajúci výskum je zameraný na viacero oblastí. Ešte nie je ukončený, ale pár zaujímavých výsledkov je k dispozícii už teraz.

72 % respondentov trávi na internete viac ako hodinu denne
Najsledovanejším influencerom je Igor Bukovský a Adela Vinczeová
84 % respondentov považuje „bonzovanie“ za odpudivé konanie, ktorým pohŕdajú
45 % respondentov užíva vitamíny a výživové doplnky denne
45 % respondentom záleží na ich zdraví a aktívne k nemu pristupujú
Približne polovici respondentov záleží na ich zdraví, ale nič pre to nerobia
29 % respondentov prispieva finančne svojim deťom a u 16 % je to opačne – deti prispievajú rodičom

Výskum organizuje poradenská spoločnosť Silwer, ktorá sa špecializuje na marketing pre cieľovú skupinu staršiu ako 50 rokov. Zapadá do série výskumov, ktorých cieľom je lepšie spoznať tento zaujímavý segment a jeho obchodný potenciál. Silver generácia, ako sa často ľudia nad 50 rokov nazývajú, predstavuje na celom svete tú najbonitnejšiu skupinu spoločnosti. Preto sa začínajú dostávať do záujmu marketingových pracovníkov.

Ak sa chcete aj vy zúčastniť tohto výskumu a vyhrať finančné výhry, vyplňte tento dotazník. Organizátorov zaujíma názor každého nad 50 rokov.

Informačný servis

K téme

Už v stredu štartuje MISIA 10. Maroš Kramár, Martin Mňahončák, Anka Šišková, Karin Haydu, Juraj Bača a ďalšie osobnosti budú rozvážať v Bratislave certifikáty Päť unikátnych gotických kostolov na Gemeri získa 500-tisíc eur na svoju obnovu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.