Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103478_mmphoto_4k 53 1134x756 1 676x451.jpg
1. februára 2024 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Zodpovedné firmy sa môžu aj tento rok uchádzať o ocenenie Via Bona Slovakia

1.2.2024 – Nadácia Pontis aj tento rok otvorila nominácie na prestížne ocenenie Via Bona Slovakia, ktorým každoročne oceňuje inšpiratívne príklady v oblasti zodpovedného podnikania a firemnej filantropie. Malé, stredné i veľké firmy môžu nominovať svoj projekt do 11. marca.

Via Bona Slovakia je unikátne ocenenie, ktorým Nadácia Pontis zviditeľňuje príklady zodpovedného podnikania a firemnej filantropie. V aktuálnom ročníku udelí ocenenie v 7 kategóriách:

Zodpovedná veľká firma
Zodpovedná malá a stredná firma
Výnimočný zamestnávateľ
Zelená firma
Dobrý partner komunity
Spoločensky inovatívna firma
Férový hráč na trhu

Nadácia Pontis sa v oblasti zodpovedného podnikania dlhodobo zameriava na inšpiratívne a inovatívne projekty firiem, ktoré sú hodné nasledovania. Za 23 rokov sa o ocenenie uchádzali stovky firiem, ktoré predložili 1 300 nominácií. Nadácia odovzdala celkom 169 cien.

Ambíciou Via Bona Slovakia je dosiahnuť väčšie zapojenie firiem z regiónov. „Už uplynulé ročníky ocenenia nám ukázali, že v regiónoch Slovenska pôsobia mnohé úspešné firmy, ktoré majú zodpovednosť vo svojej DNA, prinášajú inovácie, vytvárajú rešpektujúce prostredie pre svojich zamestnancov a zamestnankyne a zaujímajú sa o lokálne komunity,“ povedal Michal Kišša, výkonný riaditeľ Nadácie Pontis. Aspekt regionálnosti tento rok nadácia vnesie aj do slávnostného odovzdávania ocenení, ktoré sa uskutoční 25. júna po prvý raz v Košiciach.

Firmy môžu seba alebo svoj projekt nominovať na ocenenie do 11. marca. Prijaté nominácie hodnotia nezávislé komisie zložené zo zástupcov biznisu, verejného sektora, médií, mimovládnych organizácií a vzdelávacích inštitúcií.

Viac informácií nájdete na www.viabona.sk.

Informačný servis

K téme

ITAPA Health&Care: Už len na entuziazme mladých lekárov nemôže stáť naše zdravotníctvo Voda patrí medzi naše najvzácnejšie poklady, Kaufland ju chráni viacerými opatreniami

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.