Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. novembra 2013 PR správyPotraviny od PRservis.skSITA Diskusia()

Zažite kulinárske špeciality v hoteli Radisson Blu Carlton

BRATISLAVA 12. novembra – Jedinečná šanca ochutnať šťavnatého lososa priamo z Nórska! Hotel Radisson Blu Carlton, v spolupráci s nórskou ambasádou a Norwegian Seafood Council pripravili špeciálne menu zostavené z lahodných nórskych morských rýb. Príďte si pochutiť na nórskom lososovi a ďalších dobrotách, do 14. novembra

Nórsko je krajina, ktorá sa pýši množstvom prírodných krás. Nájdete tu dych vyrážajúce fjordy, zalesnené hory a kryštálovo čistú vodu. Práve preto má Nórsko unikátne morské špeciality! Neveríte? Presvedčíte sa o tom, ak ochutnáte niektoré z pravých nórskych delikates v hoteli Radisson Blu Carlton, v rámci špeciálneho menu.

,,Chceli by sme ľuďom predstaviť to najlepšie z nórskych plodov mora. Dúfame, že aj takýmto spôsobom sa zvýši povedomie o zdravých a chutných darov mora“ povedal Robert Holan, riaditeľ hotela Radisson Blu Carlton. V spolupráci hotela a organizácie Norwegian Seafood Council vzniklo špeciálne menu, ktoré vytvoril Jostein Medhus, manažér Nórskeho kulinárskeho tímu. Pri jeho tvorbe kládol dôraz na vynikajúceho lososa, ktorého Nóri považujú za súčasť národného kultúrneho dedičstva.

Menu ponúkne aj ďalšie čerstvé ryby ako tresku, krevety či makrelu. Ak sa rozhodnete vyskúšať niečo tradičné nórske, ochutnajte nórskeho lososa marinovaného v Aquavite – škandinávskom alkohole. ,,Mojím favoritom z menu je nórsky losos so slanou kôrkou a maslovou omáčkou. Je to jednoduché a krásne jedlo s čistou chuťou mora,“ odporučil Robert Holan. Sladkou bodkou na záver môže byť jablkovo-krémový dezert, ktorý je pre Nórsko typický.

Príďte ochutnať skvelú makrelu, obľúbenú tresku či čerstvého lososa priamo z Nórska v reštaurácii Savoy hotela Radisson Blu Carlton v Bratislave. Špeciálne menu sa podáva do 14. novembra 2013.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Objavte čaro Mara Campingu pri brehu Liptovskej Mary už toto leto Festivalová kolekcia WE ARE ONE SOUND: Oslávte slobodu a radosť letných dní s Answear.LAB

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Potraviny

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.