Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87816_shutterstock_298467293.jpg
16. mája 2018 PR správyZdravieZdravie a krása od PRservis.skSITA Diskusia()

Začnite sa starať o svoju pleť inak a lepšie, s prírodnou kozmetikou vám to pôjde určite ľahšie

BRATISLAVA 16. mája 2018 – Minimum chémie a čo najviac prírodných prípravkov. Nie je to trend, ale posun k niečomu lepšiemu a účinnejšiemu bez vedľajších následkov. Tento smer by sme vo vojom živote mali začať  uplatňovať vo všetkých smeroch. Návrat k prírode je jedna z ciest, pomocou ktorej sa dostanete do väčšej pohody a spoznáte možnosti, ktoré vám doteraz boli cudzie a začnete sa cítiť inak. Rovnako to platí aj pri používaní kozmetiky.

Uvedomujeme si, že niečo o tej prírodnej a organickej viete, ale premýšľali ste niekedy o hlavných výhodách týchto prípravkov? Urobte si pohodlie, dajte si pohár vynikajúceho vína a poďte sa s nami pozrieť, prečo je pre vás dôležité ju konečne začať používať.

1. Účinnosť

Najlepšia prírodná kozmetika je účinná, pretože je 100 % aktívna. To znamená, že neexistujú žiadne syntetické plnivá, farbivá, príchute a ďalšie chemikálie, ktoré by poskytovali krému alebo inému podobnému produktu, kým nájde svojho kupujúceho, lepší vzhľad.

Poznáte nejaký hotový prírodný produkt, ktorý by bol na vašej poličke uložený dlho a mal stále rovnaké účinky? Z nejakého dôvodu, keď si vyberáme kozmetiku v obchode, vôbec o tom nepremýšľame. Prírodné oleje a výťažky počas dlhodobého skladovania oxidujú, čo je uľahčené štruktúrou samotného krému. Preto sú často tieto produkty aj menšie, aby ste ich silu a účinok rýchlo využili.

2. Má rýchly efekt

Samozrejme, že tu by ste mali byť opatrnejší aj pri jej skladovaní. Často sa odporúča ju umiestniť do chladnejšieho priestoru a nenechať na ňu pôsobiť priame slnečné svetlo. Univerzálne vertikálne žalúzie vám v tomto smere dobre pomôžu.

Pri používaní kozmetiky môžete oceniť všetky jej nádherné vlastnosti. Napríklad prírodné oleje a zvlhčujúce látky (kyselina hyalurónová a mnohé ďalšie účinné zložky) zvlhčujú, tonizujú a zmäkčujú pokožku dostatočne rýchlo!

Trvanie účinku je dôsledkom skutočnosti, že prírodné zložky sa podieľajú na metabolizme a udržujú prirodzenú rovnováhu pokožky. Už po prvom použití prírodnej kozmetiky pocítite zlepšenie stavu pokožky. Ako takúto starostlivosť doplníte o pravidelné cviky na kvalitných žinenkách, váš nový vzhľad a postavu vám bude závidieť každý naokolo.

3. Minimálne riziko

Neprítomnosť agresívnych chemických zložiek spôsobuje, že táto kozmetika je bezpečná. Okrem toho sa často pri výrobe kozmetiky používajú najľahšie emulzifikátory, ktoré nielen nedráždia, ale majú aj nádherný zvlhčujúci účinok na pokožku.

Ak sa snažíte svoju krásu podporiť kúpou luxusných matracov, na ktorých sa dobre vyspíte, mali by ste investovať aj do rovnako kvalitnej prírodnej kozmetiky. Krása si vyžaduje svoje postupy a toto je jeden z tých najlepších, ktoré môžete v blízkej dobe pre seba veľmi jednoducho urobiť.

K téme

Vilabyty – najvýhodnejší developerský projekt, ktorý aktuálne nemá konkurenciu Zažite unikátnu jazdu v oblakoch na Balónovej fieste v Košiciach!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.