Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. augusta 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Za hranice známeho vesmíru…

…smerovala pozornosť divákov premiéry filmu Star Trek: Do neznáma, ktorá sa uskutočnila 16. 8. 2016 v CINEMAX BORY.

Posádka lode Enterprise v pokračovaní legendárneho Star Treku priniesla divákom IMAXu tradičné „startrekovské“ efekty a sci-fi zážitky. O tom všetkom sa presvedčili aj Lukáš Frlajs, Thomas Puskailer, či Martin Madej. Medzi divákmi sa objavil aj samotný komander Riker. A to v podaní Petra Marcina, ktorý tejto postave prepožičal svoj hlas v seriáli Star Trek.

Všetkých priaznivcov sci-fi žánru pozývame do kín na odvážny prieskum neznámych svetov už od 18. augusta. Film Star Trek: Do neznáma Vám prináša filmová distribučná spoločnosť CinemArt SK.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Spoločnosť Whirlpool Corporation sa zaväzuje, že do roku 2030 dosiahne vo svojich závodoch a prevádzkach klimatickú neutralitu Spoločnosť Philip Morris International menovala pána Jaceka Olczaka do funkcie generálneho riaditeľa, čím opätovne potvrdzuje svoj záväzok vytvárať budúcnosť bez dymu, s cieľom úplne nahradiť cigarety menej škodlivými alternatívami

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.