Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. novembra 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

WebNoviny.sk už nepatria agentúre SITA, ale novej firme

BRATISLAVA 5. novembra (WebNoviny.sk) – Spravodajský portál s 10-ročnou tradíciou WebNoviny.sk už nepatrí tlačovej agentúre SITA, ale spoločnosti iSITA s.r.o.

Marketingovo-mediálna spoločnosť iSITA sa zameriava na prevádzku internetových médií a marketingové riešenia pre zadávateľov reklamy. Výkonným riaditeľom spoločnosti je Samuel Schlarmann.

WebNoviny aj po zmene majiteľa prinášajú objektívne a nezávislé spravodajstvo z domova, zahraničia, športu a naďalej ponúkajú jedinečnú distribúcia spravodajstva a PR správ. Mesačne ich podľa AIMmonitoru navštívi 920-tisíc ľudí (RU) na počítačoch a 460-tisíc ľudí (RU) na mobiloch.

Spoločnosť iSITA prevádzkuje aj niekoľko ďalších webov. Najky.sk vyhľadávajú najmä mladí ľudia a študenti. Prináša len aktuálne top témy, najlepšie novinky, zaujímavosti a virálne články. Facebooková stránka má 250-tisíc ľudí. Zábavným portálom z portfólia pre mladých ľudí je aj Bratm.sk.

Portál Podnikam.sk ponúka kvalitný obsah pripravovaný odborníkmi pre malých a stredných podnikateľov, účtovníkov, daňových poradcov a personálnych manažérov, ktorí tu nájdu aktuálnu legislatívu, vzorové príklady, tlačivá či ekonomické spravodajstvo. iSITA v spolupráci s agentúrou SITA prevádzkuje portály vEnergetike.sk, vZdravotnictve.sk a voFinanciach.sk.

Ak chcete pri nákupoch ušetriť, navštívte Pešiu zónu. Ak neviete, čo navariť, poradí vám magazín o varení Mnamkyarecepty.sk. Lákadlom najmä pre ženy je portál Dámska jazda s horúcimi trendami zo sveta módy, kozmetiky, zdravia, šoubiznisu, životného štýlu.

Milovníkov áut a motoriek poteší Autolike.sk. Cestovaniu sa venuje portál CestujSi.sk a novinky zo sveta hudby a hip-hop komunity s dôrazom na slovenskú hudobnú scénu prináša Banger.sk. V súčasnosti ľudí lákajú aj mobilné aplikácie, tie najnovšie nájdu na webe NajAPPky.sk.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Desať generácií žiakov duálneho vzdelávania v dm ECO – INVESTMENT: Výroba ide v štandardnom režime. Aj vďaka testovaniu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.